Foto: Sten Roosvald

Uue ühiskonna mõttekaaslaste märgid

Liigume siin planeedil kollektiivselt päev-päevalt suurema selginemise ja mõistmise poole, et aeg uue – südametunnistust, kõrgemat korrapära ja eetikat ausse tõstva ühiskonnakorralduse loomiseks on käes. Seda saame luua ainult meie – Sina ja mina ja kõik teised kartmatud, ausad ja armastavad hinged üheskoos.
0 Jagamist
0
0

Liigume siin planeedil kollektiivselt päev-päevalt suurema selginemise ja mõistmise poole, et aeg uue – südametunnistust, kõrgemat korrapära ja eetikat ausse tõstva ühiskonnakorralduse loomiseks on käes. Seda saame luua ainult meie – Sina ja mina ja kõik teised kartmatud, ausad ja armastavad hinged üheskoos. Oleme sündinud planeedile, mille elanikkond on juba pikemat aega vaevelnud väärprogrammeeringute käes, ning neid nihkes või suisa tagurpidi programmeeringuid leiame kõikjalt, kuhu vaatame. Oluline on mõista, et viimane aeg on tõmmata oma energia välja vanadest süsteemidest, et mitte jääda rusude alla, kui suurem varisemine pihta hakkab.

Inimest ja loodust väärtustava uue ühiskonna alustalad on vabadus, väärikus ja vastutus. Loojuva rahaorjandusliku süsteemi haardes olevad inimesed ei ole vabad. Väärikalt oma elu elamise ja eneseteostuse võimalused on muutunud järjest ahtamaks ning sellega kaasneb ühtlasi suutmatus vastutada. Vaba inimene on teadvustanud, et ta on loova energia väljendus maises kehastuses. Vaba inimene ei pea end allutama ühelegi süsteemile, ühelegi institutsioonile, ühelegi ideoloogiale – tema kompassiks on südametunnistus, empaatia ja läbinägemisvõime ning ta on võtnud vastutuse oma elu eest täielikult enda kanda, süüdistamata teisi inimesi või olusid. Iga katsumus on võimalus transformeerida mingit olukorda või aegunud mustrit, juhul kui inimene ei ole kinni jäänud ohvrirolli, vaid on kontaktis oma olemusliku tuuma ja loova väega.

Eestis on palju inimesi, kes on juba pikemat aega mõistnud uute väärtuspõhiste võrgustike rajamise vajadust ning loonud selleks jõudumööda eeldusi. Uutele kogukondadele alustingimuste loomine on praegu väga intensiivne protsess. Fonte on palju kajastanud Vaba Eesti (vabaeesti.ee) tegevust eesotsas Veiko Huusega ning nüüd on võimalik toetada teadlike uue ühiskonna loojate tegevust ka Vaba Eesti Looja märgi soetamisega ning kanda täie teadlikkusega Vaba Eesti Looja märki.

Vaba_Eesti_Looja_märk_2021

Vaba Eesti Looja märki saab osta, saates e-kirja aadressile info@vabaeesti.ee .

Märkide müügist saadud raha läheb Vaba Eesti missiooni toetuseks, mille lähimad tegevused on:
1) Eestimaa ringreis inimeste äratamiseks ja koolitamiseks,
2) Vaba Eesti järgmise suursündmuse korraldamine,
3) Eestimaa esimese rahvapresidendi valimise korraldamine.

Südame ja mõistuse koostöö

Vaba Eesti koostööpartner Maarja Tartes, kes on Tallinnas Sisi Sushi (Vana-Kalamaja 18) omanik, on samuti loonud mõttekaaslastele mõeldes kauni märgi, mille kohta ta on väljendunud nii:

“Idee kasutada tammelehte tuli sellest, et tamm on tugevuse, jõu ja püsivuse sümbol. Just need on praeguses ajas need omadused, mida me kõige rohkem vajame. See märk sümboliseerib südame ja mõistuse koostööd. Meie südame ja mõistuse vahel peaks valitsema harmoonia. Kui mõistus annab käsu ja süda läheb raskeks, tuleks leida hetk oma tegevuse analüüsimiseks. Sellisel juhul või süda seada kahtluse alla mõistuse töö.

Vägivald sünnib sellest, kui meie süda ja mõistus ei kuula üksteist, kui meie tegevuses puudub harmoonia.

Märki on oodatud kandma kõik ärganud inimesed. Soovime, et see märk ühendaks inimesi, kes on läbinägemisvõimelised ühiskonnas toimuvate protsesside suhtes.

Me saame olla üksteisele valguseks. Leiame üksteist selle märgi kandmise kaudu!”

Südame ja mõistuse koostöö märk.

Südame ja mõistuse koostöö märke on võimalik osta nii Sisi Sushis (Vana-Kalamaja 18, Tallinn) kui ka Veganklubis (Sulevimägi 1, Tallinn). Samuti on võimalik märki tellida posti teel, aadressile Telli_tammeleht@outlook.com kirjutades.

Kui see artikkel Sind kõnetas, on Sul võimalik liituda uudiskirjaga ja toetada meie tegevust.

Toeta meie tegevust

Liitu uudiskirjaga

0 Jagamist
Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud artiklid

Kriis on võimalus muutusteks

Liigume siin planeedil kollektiivselt päev-päevalt suurema selginemise ja mõistmise poole, et aeg uue - südametunnistust, kõrgemat korrapära ja eetikat ausse tõstva ühiskonnakorralduse loomiseks on käes. Seda saame luua ainult meie - Sina ja mina ja kõik teised kartmatud, ausad ja armastavad hinged üheskoos.

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Vabaduse kaitseks

Kui üks inimene esitab maskikandmise nõude teisele inimesele, on nõude esitaja automaatselt kaasosaline võimalikus inimsusevastases kuriteos. Loomulikult ei saa lükata vastutust maskikandmise nõudmise eest mingisuguse korralduse kaela, sest korralduse kehtestajad pole süüdi selles, et inimene ei mõista korralduse tähendust. Vastutab alati see, kes otsustab seda täita ja teistelt sama nõuda.
Meri

Vaba maailm

Fonte.News on Eestimaal loodud rahvusvaheline uudiste avaldamise keskkond. Koos mõttekaaslastega üle maailma loome uue ühiskonna ja Fonte.News on uue ühiskonna info levitaja.

Kas TERVISEAMET hoolib inimesest?

Avaldame Tarvo Alevi saaga terviseametiga, ilmestamaks praeguse aja tüüpilist olukorda, kus inimeste teenistuses oleva info asemel saadetakse eetrisse müra või desinformatsiooni. Väljavõtted autori kirjavahetusest erinevate instantsidega leiate artiklis linkide alt.

Hingamislaulupidu kui galaktiline sündmus

Hingamislaulupeo looja Heiki Tomson: „Kui igaüks hingab oma hinge hingamist, siis sügavus, millega on võimalik kõike muuta, nii isiklikus plaanis kui rahvuse plaanis kui ka võib-olla kogu inimkonna jaoks – selle potentsiaal on tohutu!“