Uus loomine

0 Jagamist
0
0

Pildi ja teksti autor: Anu A’Luma

Uus loomine

Planeet Maa ja inimkond, ka kogu meie päikesesüsteem ja veelgi suuremad süsteemid on lõpmata kaua olnud ära lõigatud teatud elu ja toimimist toetavatest energiatest, oleme elanud suuresti nagu kotis, suletud ruumis. Oskan neid energiaid kirjeldada kui loojatasandi energiaid. Kuna loov on ainult nais- ja meesenergia koos, armastuses koos, saab öelda ka, et need on looja-ema ja looja-isa või jumalik ema- ja isaenergia, mis on olnud puudu (sinine — emaprintsiip; magenta — isaprintsiip; kuldne — armastus ja laps kui looming või mehe-naise armastuse väljendus).

Oleme olnud kui orvud omapäi ja suuremate-tugevamate planeediväliste teadvuste meelevallas ja manipuleerida. See kinnises süsteemis olemise aeg on lõplikult otsas. Kõrgem loojatasandi emaprintsiip aktiveerus aastal 2013 ja kõrgem isaprintsiip puudutas meie planeeti umbes aasta tagasi ja ankurdus nüüd, talvise pööripäevaga. See tähendab, et me ei ole enam home alone — üksinda kodus. Ema ja isa on tagasi, taastamas korda ja likvideerimas kaost ja kahjustusi. See, et mehelik, tõeliselt mehelik isaenergia ühendus on tagasi ja jõudu kogumas, on mulle selgituseks, miks reaalne elu võttis meil sellise pöörde. Sest mees on majas! Tõeline mees, mitte see, kes siiani valitsenud keelan-käsen jne stiilis. Siin ei jää kivi kivi peale, ei ole ühtegi kohta, mida läbi ei valgustata, ning ei jää ruumi diskvalifitseeruvatele energiatele, mõtetele ja arusaamadele. 

Aga siin pildil on veel midagi olulist … See kood seal planeedi all — see on helikood, muusika. Heli mõjutab mateeriat, annab sellele kuju. Algmateeria või ka toormaterjal, millest kõik tehtud-loodud, on olnud meil vigane, sest „lauldud” on „valesti ja valjusti”. Sellisest materjalist ei saa ka parema tahtmise juures luua Elavat (nagu ei saa marlist smokingut õmmelda). Selle pööripäevaga aktiveerus ka täiesti uus muusika, mis hakkab parandama algmateeria välju (mater — ema), et me saaksime luua — jumalikust materjalist jumalike kavatsuste ja põhimõtete järgi. 

Nii et, sõbrad, see on suurim pühadekingitus, mis eales olla saab!

0 Jagamist
Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Seotud artiklid
Meri

Vaba maailm

Fonte.News on Eestimaal loodud rahvusvaheline uudiste avaldamise keskkond. Koos mõttekaaslastega üle maailma loome uue ühiskonna ja Fonte.News on uue ühiskonna info levitaja.

Hingamislaulupidu kui galaktiline sündmus

Hingamislaulupeo looja Heiki Tomson: „Kui igaüks hingab oma hinge hingamist, siis sügavus, millega on võimalik kõike muuta, nii isiklikus plaanis kui rahvuse plaanis kui ka võib-olla kogu inimkonna jaoks – selle potentsiaal on tohutu!“

Mis on Sinu jaoks püha?

Väljaande Fonte.News looja Veiko Huuse intervjueerib muusikut ja teadmameest Tarmo Urbi. Intervjuus räägitakse tervisest, loodusest, hingest, vaimust, needusest, poliitikast, eestlaste päritolust, Eestimaa saatusest ja idiootidest.
Silvia Ilves, Meeli Lepson, Karmen Tellisaar, Saale Kareda

Kes aitab üles otsida südametunnistuse?

22. aprillil kõneles Veiko Huuse Keila-Joa lossis viimase paari nädala sündmustest Saale Kareda, Silvia Ilvese, Meeli Lepsoni ja Karmen Tellisaarega. Vabad ja julged eestlased seisid sel päeval juba 23ndat päeva Toompea lossi väljakul ja ootasid, millal valitsusjuhid hakkavad rahvaga suhtlema. Inimesed seisavad Toompeal oma vabaduse eest ja vabadust piiravate seaduste vastu.

Veiko Huuse pöördumine

Veiko Huuse: Jälgi protsesse nüüd ja lähipäevil. Avalikuks tuleb kogu tõde ja meie, vaba rahvas, juhime koos oma maad edasi! Me seisame iseenda, oma lähedaste ja kogu maailma rahvaste vabaduse eest. Meiega on kogu universumi valguserüütlid, inglid, šamaanid, elusad hinged. Valgus, vabadus ja armastus võidab alati. Meiega on loodusvägi, maavägi ja elusate hingede vägi. Me katame kogu maa valguse ja armastusega. Vaba Eesti Looja