Otsigem vastuseid eneseteadlikkuse, mitte väliste stiimulite kaudu

0 Jagamist
0
0


Autor: Chris Kala

Eneseareng ja eneseabi on viimastel aastatel väga tugevalt hoogu kogunud. Nende kahe sõnaga kaasnevad ka valdkonnad nagu vaimsus, spirituaalsus ja esoteerika. Nende kolme kombinatsioon on pannud meid kõiki ühiskonnas tegelema iseendaga. Umbes kümme aastat tagasi, kui hakkasin vaimset teerada käima, naerdi mind välja, kui rääkisin vaimsetel ja abstraktsetel teemadel, kuid täna on sõna vaimsus miski, millega on mingis mahus kokku puutunud enamik inimestest.

0 Jagamist
Seotud artiklid

Mis on Sinu jaoks püha?

Väljaande Fonte.News looja Veiko Huuse intervjueerib muusikut ja teadmameest Tarmo Urbi. Intervjuus räägitakse tervisest, loodusest, hingest, vaimust, needusest, poliitikast, eestlaste päritolust, Eestimaa saatusest ja idiootidest.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?