Foto: Raamatust "Paljastatud kaugmõjutamise saladused"

Paljastatud kaugmõjutamise saladused. 21. osa. Inimese vibratsioonimäär ja Emakese Looduse toitev vibratsioon.

The Spirit Team

Avaldame 22 osalise artiklite sarja Gerald O‘Donnell, M.Sc., MBA raamatust “Paljastatud Kaugmõjutamise saladused”. Gerald O‘Donnell on Täieliku kaugmõjutamise ja kaugvaatluse treeningsüsteemi looja. 21. osa. Inimese vibratsioonimäär ja Emakese Looduse toitev vibratsioon.
0 Jagamist
0
0

„Paljastatud Kaugmõjutamise saladuste“ 20. osa „Reaalsuse ettevalmistamine meie Kõrgema Mina poolt“, saad lugeda SIIT

Inimese vibratsioonimäär ja Emakese Looduse toitev vibratsioon

Paljastatud kaugmõjutamise saladused. 21. osa. Inimese vibratsioonimäär ja Emakese Looduse toitev vibratsioon.

Kavatsen nüüd rääkida Inimese versus naiselikust ja toitvast Vibratsioonimäärast ning Emakese Looduse täiendavast osast, milleta Inimkond ei saaks eksisteerida ega elus olla.

Inimene oli ja on ikka veel ainuke liik, mis loodi kaasasündinud, sisseehitatud võimega vibreerida oma isiklikku Kõrgemat Mina äärmiselt kõrgele Vibratoorse energia ja loovuse tasanditele, mis lõpuks annavad talle tagasi täieliku kontrolli Loomingu elementide üle. Sellest hoolimata, kuna tema algupärane Hing langes oma algsest Looja Jumala seisundist väga madalatele vibratsioonidele, võngub Inimkond praegu suuremas osas väga nõrkade võngetega üminal – olles Loova energia, Valguse ja kõrgema Loovuse väga madala väljundiga. Enamik inimesi on kinni jäänud väga madalale, ülemaailmse massteadvuse poolt juhitud Valguse heli vibratsioonile. Seetõttu peavad nad oma madala energiaväljundi, teadmiste ja teadlikkuse tõttu endile reaalsuse projitseerimiseks kasutama selle Tumeda Maatriksi ning selle võrgustiku poolt pakutavaid automaatsüsteemide töövahendeid. Nii arvavad/tunnevad inimesed teatud ruum/aja raamistikku kogedes, et nad on Loomingus „elus“.

Ühe ja Ainsa ning Kõrge Puhta Valguse Loojad peavad enamikku inimkonda surnuks, sest selle isendite ümin on väga väikse võnkesagedusega. Nõuab üüratut Armastuse ja ühendamise pingutust, Taevaliku energia läbifiltreerimist, et ühenduda iga inimesega ilma nende jämedakoelisi energeetilisi struktuure õhku laskmata. Neil kõrgetasandilistel Vagadustel näib olevat raskusi meie mõistmisel ning meie primitiivse mõtteviisiga suhestumisel. Seetõttu seisab meie ees suur väljakutse ja algupärastelt meie päritoluga seotud Kõrgematelt Valdustelt tugev soov aidata meid selles pingutuses jõuda väljapoole seda Maatriksit asuvatesse palju kõrgematesse Vibreerivatesse realmidesse.

Eksisteerib palju paralleelseid holograafilisi Loominguid. Miljonid neist toimivad õigupoolest kas sarnaste või tavaliselt keerulisemate Loovate reeglite alusel. Need võimaldavad enam loovust ja vabat tahet. Sest nende Loomingute isendeid võib usaldada palju kõrgematel mõtte manifesteerimisvõimete ning positiivse Loomingu tasanditel. Mõned neist toimivad ainult puhta mõtte, muusikanootide ja Loomingu süsteemide alustel, mida pole võimalik kirjeldada meie piiratud sõnavara, sirgjoonelise/lineaarse intelligentsuse ning teadlikkusega. Inimkond elab ikka veel omaenda varajase Ajaloo pimedas hävitavas faasis. Samas on tema positiivne potentsiaal tohutu. Niipea kui see suudab vibreerida kõrgemal Kvantvibratsiooni energial ja võtta vastu rohkem teadmisi ning vastutust väljapoolt algupärast madala üminaga Tumedat Maatriksit. Hetkel on inimese vibratsioonid palju madalamal looduse poolt kasutatavatest ja Ema käsutuses olevatest. Emake Loodus koordineerib täiuslikkusega oma loomulikku valdust ning on valmis Maatriksisse projitseerima Oma reaalsust – selleks, et Maatriksil oleks looduslik maailm, mis toetab Selle loovat holograafilist, kolmemõõtmelist Unenägu kõigile selle poolt juhitud isenditele. Kõrgemal Vibratsioonitasandil olev Kõrgem/Vaimne Olevus on seotud kõrgemal tasemel Loova Intelligentsuse, võimalike ühenduste ulatuse ning Loovate, paralleelsel režiimil toimivate võimetega.

Maatriks võib valitseda meie, inimkonna üle, kuid Emake Loodus ümbritseb ja hoolitseb samaaegselt kõigi Loomingute eest. Seetõttu on vaja palju kõrgemalt Vibreerivat valgust selle hiiglasliku Loova mõtteala koordineerimiseks.

Tasuta täispikkuses, ainult 37leheküljelise eestikeelse raamatu “Paljastatud Kaugmõjutamise saladused” saad pdf-formaadis avada ja alla laadida sellele lingile klikkides (avaneb uus aken).

Gerald O’Donnell omab B.Sc kraadi matemaatikas ja M.Sc. ning MBA-d arvutiteaduses. Ta on sertifitseeritud hüpnoterapeut. Teda peeti muuhulgas ka maailma üheks parimaks tehniliste tarbekaupade eksperdiks (sõltumatu nõunik: C.T.A) Paine Webber’i ja Bache Co juures.

1980. aastal kontakteeruti temaga Lääne-Euroopa luureagentuuri poolt ning paluti ühineda käimasolnud sihitud sihtmärkide mentaalse Kaugvaatluse (-tunnetamise) programmiga. Arendatud kaugtunnetamise tehnikaid õpetati luurajatele, terrorismivastastele üksustele ja teistele luure- ning/või eriüksustele. Vastav tegevus oli vastukaaluks Nõukogude Liidu KGB ja sõjaväeluure GRU hästirahastatud osakondade tegevusele, kes olid oma uuringutes kõrgel tasemel ning oma tegevuses täielikult aktiivsed.

Kursuse programmi edukas katseetapis komistas hr O’Donnell fakti otsa, et spetsiaalsete mõttetehnikate kasutamise ja treeninguga saab hetkeliselt ületada nii ruumi, mida kvantfüüsika John Bell’i mittelokaalsuse teoreem oli varem väitnud ning mida Aspect Eksperiment 1982. aastal ka kinnitas – kuid ületada ka ajabarjääri – võimaldades vaatlejal kogeda tajutavat minevikku ning võimalikku tulevikku.
Hiljem siirdus Gerald O’Donnell luureringkonnast vabatahtlikult erru ja otsustas hakata õpetama sarnaseid tehnikaid kõigile kasutoomiseks – nii meile üksikisikutele kui kogu maailmale parema reaalsuse loomiseks ning võimalike ebasoovitatavate vältimiseks.

„Tegelikult on ülim ajamasin taasavastatud ja see oleme meie: inimkond.“
Gerald O’Donnell

Kaugvaatluse looja Gerald O. Donnell

LOE 1. OSA

LOE 2. OSA

LOE 3. OSA

LOE 4. OSA

LOE 5. OSA

LOE 6. OSA

LOE 7. OSA

LOE 8. OSA

LOE 9. OSA

LOE 10. OSA

LOE 11. OSA

LOE 12. OSA

LOE 13. OSA

LOE 14. OSA

LOE 15. OSA

LOE 16. OSA

LOE 17. OSA

LOE 18. OSA

LOE 19. OSA

LOE 20. OSA

0 Jagamist
Seotud artiklid

Aeg ülendada üksteist vabadusse ja usaldusse

Läbime intensiivset inimeseksolemise kõiki tasandeid transformeerivat ajajärku ning vajame selle käigus sügavat käimasolevate protsesside mõistmist nii individuaalselt kui ka kollektiivselt. Arusaamist ruumimõõtme avardumise vajalikkusest ning sellega kaasnevast vastutusest ja uue, kõrgema teadlikkusega maailma loomise võimalikkusest. Kui väline maailm tekitab ahistatuse tunnet, on see impulsiks liikuda veelgi sügavamale, et avada omaenda potentsiaali senisest avaramas mõõtkavas. Tiina Varatalu tekstid on sel teekonnal inspireerivad suunanäitajad: "Inimteadvus avardub uude plaani ja see, mis enne ajas endast välja, lämmatas, tühistas, on suuremas kontekstis hõlmatav, lahenev."

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.