Foto: Raamatust "Paljastatud kaugmõjutamise saladused"

Paljastatud kaugmõjutamise saladused. 20. osa. Reaalsuse ettevalmistamine meie Kõrgema Mina poolt.

The Spirit Team

Avaldame 22 osalise artiklite sarja Gerald O‘Donnell, M.Sc., MBA raamatust “Paljastatud Kaugmõjutamise saladused”. Gerald O‘Donnell on Täieliku kaugmõjutamise ja kaugvaatluse treeningsüsteemi looja. 20. osa. Reaalsuse ettevalmistamine meie Kõrgema Mina poolt.
0 Jagamist
0
0

„Paljastatud Kaugmõjutamise saladuste“ 19. osa „Saatus eksisteerib vaid Maatriksi realmis“, saad lugeda SIIT

Reaalsuse ettevalmistamine meie Kõrgema Mina poolt

Meie Kõrgema Mina moodustavad osakesed loevad kõiki meie koode ja valmistavad meile ette meie reaalsust, eriti magamise ajal. Need valmistavad meile järgmiseks päevaks ette kõikvõimalikke tulevikke. Nende hulgast saame teha valikuid selles Vibratoorses emotsionaalses üminas, milles me tegutseme. Pärast ärkamist projitseeritakse need tulevikud meile, põhinedes meis endis olevatel soovidel ja hirmudel. Kõrgem Mina on sunnitud vibreerima inimprojektsiooni või –projektsioonide helivalguse tasandil, mille eest Kõrgem Mina hoolt kannab. Kõrgem Mina võib aeg-ajalt kogeda tunnetuslikku maailma ja vaadata seda inimprojektsiooni kaudu ning selle hoole all, kuid ainult siis, kui inimolend vibreerib kõrgel rõõmutasandil. Meie Loomingus tuleb seda harva ette. Kui nii juhtub, siis võib inimene kogeda üüratut rõõmu, mida Kõrgem Mina tunneb end jälle elus olevana olles. Õndsuseseisund, milleni jõutakse läbi kõrgtasandilise seksuaalse ühinemise, võimaldavad sellisel hetkel kogeda enda Kõrgemat Mina. Selgitan seda hiljem.

Iga Kõrgem Mina tahab muutuda jälle alatiselt elavaks, tõstes oma projitseeritud isendi välja oma madala vibratsiooniga hirmuseisundist, mille Ta on pärinud selles madala üminaga Vibreerivas Maatriksis. Ta tahab tõsta end kõrgesse Taevaliku Igaviku rahu ning rõõmu Valgusesse. Sellegipoolest nõuab see, et selline otsus tehtaks inimprojektsiooni enda poolt. Kõrgem Mina tahab meid välja tõsta nendest täitmata vajadustest ja hirmust madalal energial rühmitunud vibreerivatest madalatasandilise Maatriksi pimedatest ja süngetest vetest. Kui inimene suudab selles Vibratoorses maailmas vibreerida oma kõrgeimal potentsiaalimääral, ühineb inimene oma Kõrgema Minaga nende ühisel Vibratsioonitasemel ning nad mõlemad saavad märkimisväärselt kõrgemateks. Sellise inimese soovid projitseeritakse temale koheselt tagasi tema Kõrgema Mina poolt. Viimane tantsib rõõmus, omades oma kõrgeima potentsiaaliga isiklikku paarilist, olles ületanud/maha saanud selle madala Vibratsiooniga Maatriksi süsteemi koorma. Sellisel hetkel ühinevad Taevad või Vibreeriva eksistentsi valdused või Maa ja reaalsuseprojektsiooni valdused tõeliselt ning Inimene kogeb Taevast otse siin, Maa peal.

See Mõtte ja Reaalsuse Kaugmõjutamise kursus hakkab teile kõigile õpetama, kui lihtne ja vajalik on sellise täiuslikkuse ning igavikulise rõõmuga saada selle eluaja jooksul iseendi isiklike reaalsuste Loojateks ning ligipääs sinu Kõrgemat Mina moodustava Taevaliku Valguse vibreerivate osakeste teadmisele.

Tasuta täispikkuses, ainult 37leheküljelise eestikeelse raamatu “Paljastatud Kaugmõjutamise saladused” saad pdf-formaadis avada ja alla laadida sellele lingile klikkides (avaneb uus aken).

Gerald O’Donnell omab B.Sc kraadi matemaatikas ja M.Sc. ning MBA-d arvutiteaduses. Ta on sertifitseeritud hüpnoterapeut. Teda peeti muuhulgas ka maailma üheks parimaks tehniliste tarbekaupade eksperdiks (sõltumatu nõunik: C.T.A) Paine Webber’i ja Bache Co juures.

1980. aastal kontakteeruti temaga Lääne-Euroopa luureagentuuri poolt ning paluti ühineda käimasolnud sihitud sihtmärkide mentaalse Kaugvaatluse (-tunnetamise) programmiga. Arendatud kaugtunnetamise tehnikaid õpetati luurajatele, terrorismivastastele üksustele ja teistele luure- ning/või eriüksustele. Vastav tegevus oli vastukaaluks Nõukogude Liidu KGB ja sõjaväeluure GRU hästirahastatud osakondade tegevusele, kes olid oma uuringutes kõrgel tasemel ning oma tegevuses täielikult aktiivsed.

Kursuse programmi edukas katseetapis komistas hr O’Donnell fakti otsa, et spetsiaalsete mõttetehnikate kasutamise ja treeninguga saab hetkeliselt ületada nii ruumi, mida kvantfüüsika John Bell’i mittelokaalsuse teoreem oli varem väitnud ning mida Aspect Eksperiment 1982. aastal ka kinnitas – kuid ületada ka ajabarjääri – võimaldades vaatlejal kogeda tajutavat minevikku ning võimalikku tulevikku.
Hiljem siirdus Gerald O’Donnell luureringkonnast vabatahtlikult erru ja otsustas hakata õpetama sarnaseid tehnikaid kõigile kasutoomiseks – nii meile üksikisikutele kui kogu maailmale parema reaalsuse loomiseks ning võimalike ebasoovitatavate vältimiseks.

„Tegelikult on ülim ajamasin taasavastatud ja see oleme meie: inimkond.“
Gerald O’Donnell

Kaugvaatluse looja Gerald O. Donnell

LOE 1. OSA

LOE 2. OSA

LOE 3. OSA

LOE 4. OSA

LOE 5. OSA

LOE 6. OSA

LOE 7. OSA

LOE 8. OSA

LOE 9. OSA

LOE 10. OSA

LOE 11. OSA

LOE 12. OSA

LOE 13. OSA

LOE 14. OSA

LOE 15. OSA

LOE 16. OSA

LOE 17. OSA

LOE 18. OSA

LOE 19. OSA

0 Jagamist
Seotud artiklid

Aeg ülendada üksteist vabadusse ja usaldusse

Läbime intensiivset inimeseksolemise kõiki tasandeid transformeerivat ajajärku ning vajame selle käigus sügavat käimasolevate protsesside mõistmist nii individuaalselt kui ka kollektiivselt. Arusaamist ruumimõõtme avardumise vajalikkusest ning sellega kaasnevast vastutusest ja uue, kõrgema teadlikkusega maailma loomise võimalikkusest. Kui väline maailm tekitab ahistatuse tunnet, on see impulsiks liikuda veelgi sügavamale, et avada omaenda potentsiaali senisest avaramas mõõtkavas. Tiina Varatalu tekstid on sel teekonnal inspireerivad suunanäitajad: "Inimteadvus avardub uude plaani ja see, mis enne ajas endast välja, lämmatas, tühistas, on suuremas kontekstis hõlmatav, lahenev."

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?