Foto: Raamatust "Paljastatud kaugmõjutamise saladused"

Paljastatud kaugmõjutamise saladused. 16. osa. Tõeline Valgus, Heli ja Emotsioon – Võti Energiani.

The Spirit Team

Avaldame 22 osalise artiklite sarja Gerald O‘Donnell, M.Sc., MBA raamatust “Paljastatud Kaugmõjutamise saladused”. Gerald O‘Donnell on Täieliku kaugmõjutamise ja kaugvaatluse treeningsüsteemi looja. 16. osa. Tõeline Valgus, Heli ja Emotsioon – Võti Energiani.
0 Jagamist
0
0

„Paljastatud Kaugmõjutamise saladuste“ 15. osa „Loomingu kaks poolust“, saad lugeda SIIT

Tõeline Valgus, Heli ja Emotsioon – Võti Energiani

Tõeline valgus eksisteerib ainult endassemässitud (ingl k entangled) maailmas. Footonid on ainsad Tõelise Valgusosakese holograafilised projektsioonid, vibreerides heliga selles Lõpmatult Läbipõimunud Spirituaalses maailmas. Me näeme selle endasssemässitud maailma Valguse ja heli kombinatsiooni selles lahtiseletatud, ainelises maailmas, Valguse peegeldustena. Siin, meie maailmas iseenesest me Valguse osakesi ei näe. Me näeme ainult nende peegeldusi pindade või osakeste peal.

Küll näevad meie silmad tõelisi Vibreerivaid osakesi. Me kasutame miljardite valgusosakeste ja nende vibreeriva ümina dekodeerimisel visuaalse reaalsuse mulje loomiseks aju ning arvukaid värvusretseptoreid. Sel moel refrakteerib (elektromagnet- või helilainete pidev murdumine; kiirte kõverdumine; peegeldumine) iga Vibreeriva Valguse osake selles lõpmatus läbipõimuvuses endast valgust ja enda poolt eritatavat värvi. Iga Vibreeriv Valgusosake on teineteisest eraldatud. Meie universumis pole nende jaoks olemas väljendit. Isegi arenenud füüsikateadus kahtleb neis – meie oleme neid lihtsalt tajumas.

Nad on lõpmatus läbipõimunud korras osa Taevaste valdusest – sõnulseletamatu valguse kuningriigist – levides edasi loomiseks ja loomise jätkamiseks. Iga Vibreeriv Valgusosake sisaldab palju rohkem informatsiooni kui ükski meie tänapäevastest superarvutitest. Iga osake loob ka emotsioone, mis on selle energia võtmeks. Emotsioon on iseenesest osake. See on liikuvuses energia. Emotsioonid on selles lõpmatult läbipõimunud realmis seotud helivõtmega „E“. Ja eriti „E“-dieesiga, mis annab neile osakestele liikumise. Seda kõike uurime edasi siis, kui me ise edasi areneme. Me „loeme“ igat osakest selle poolt edastatud emotsioonide kaudu. Vibreeriv maailm levitab emotsioone meile kõigile. Ja inimolendid peavad mõistma, kuidas nad loovad enda reaalsust oma emotsioone vahetades – endi omi eritades ning teise inimese hinge määratlevast Vibreerivate osakeste parvest neid vastu võttes. Meie hinge ja emotsioonide vibratsioonid on omavahel seotud. Emotsioonide kaudu kohtuvad kaks maailma – mittefüüsiline ja füüsiline.

Peareeglina, eritab viha- ja hirmuemotsioon madalalt Vibreerivat ning rõõmu-emotsioon kõrgesageduslikku üminat meie hinge määratleva Vibreerivate osakeste parve. Mittefüüsilises realmis on reegliks, et sarnase ja üksteist äratundva resonantsiga osakesed liituvad omavahel. Kuna igal isendil on Vibreeriva valgusena teda iseloomustav emotsionaalne allkiri/signatuur, siis sarnaste emotsioonide, omaduste ning Vibreerivate signatuuridega inimesed tõmbuvad rühmi moodustades üksteise poole selles lõpmatult läbipõimunud maailmas. Nad teavad, et nad on Üks, kuid on teadlikud ka iseendist (tõlkija täpsustus: kui siin ja praegu olevate inimestena). Seega madala Vibreeriva valgusega isendid püsivad vibreerimas madalal, vähendatud teadlikkusega üminal. Ja Loova võimega, kõrge Vibreeriva valgusega isendid ühinevad kõrge energiaga isenditega. Kõrgemad vibratsioonid võimaldavad refrakteerida suuremal hulgal valgust neist rõõmus ja ekstaasis vibreerivatest osakestest. Lisaks suudavad nad levitada ja kehtestada enda soovitud reaalsust madalama energiaga vibreerivate valgusosakeste üle. Tavaliselt me ei suuda neid vibratsioone näha, kuid sellegipoolest juhivad nad meid meie emotsioonide kaudu.

Oma emotsioonide äärmise rõõmuni tõstmise jõud

Tõstes oma emotsioonid äärmise rõõmu – hirmu puudumise tasemele ja omades tugevat soovi vibreerida oma mittefüüsilises realmis eksisteeriva vaimolendi kõrgel Vibreeriva valguse tasandil – võid sa lihtsalt ellu viia oma rõõmuküllast reaalsust ja soove madalamal, tuhmistatud Vibreeriva Valgusega, hirmu ja vihaga tegutsema jäävate olendite üle. Sa suudad vibreerida kõrgemale sind hirmu ja terroriga orjastavast tumedast Maatriksist. Sa võid ühenduda Ühe kõrgemate tasemete ning aladega ja olla palju lähemal Kõik-See-On Allikale. Kuna te kõik pärinete Ühest, jääte te kõik Sellega ühendusse – vastasel juhul te lakkaksidteolemast. Ühe võib leida oma mõistuse sisemises Kuningriigis. Ja sa võid vabastada oma mõistuse, lubades sellel vibreerida Ühe tasandile lähemal olevatele vibratsioonitasanditele ning seejärel kogu oma maailma Kaugmõjutada väga võimsalt.

Tasuta täispikkuses, ainult 37leheküljelise eestikeelse raamatu “Paljastatud Kaugmõjutamise saladused” saad pdf-formaadis avada ja alla laadida sellele lingile klikkides (avaneb uus aken).

Gerald O’Donnell omab B.Sc kraadi matemaatikas ja M.Sc. ning MBA-d arvutiteaduses. Ta on sertifitseeritud hüpnoterapeut. Teda peeti muuhulgas ka maailma üheks parimaks tehniliste tarbekaupade eksperdiks (sõltumatu nõunik: C.T.A) Paine Webber’i ja Bache Co juures.

1980. aastal kontakteeruti temaga Lääne-Euroopa luureagentuuri poolt ning paluti ühineda käimasolnud sihitud sihtmärkide mentaalse Kaugvaatluse (-tunnetamise) programmiga. Arendatud kaugtunnetamise tehnikaid õpetati luurajatele, terrorismivastastele üksustele ja teistele luure- ning/või eriüksustele. Vastav tegevus oli vastukaaluks Nõukogude Liidu KGB ja sõjaväeluure GRU hästirahastatud osakondade tegevusele, kes olid oma uuringutes kõrgel tasemel ning oma tegevuses täielikult aktiivsed.

Kursuse programmi edukas katseetapis komistas hr O’Donnell fakti otsa, et spetsiaalsete mõttetehnikate kasutamise ja treeninguga saab hetkeliselt ületada nii ruumi, mida kvantfüüsika John Bell’i mittelokaalsuse teoreem oli varem väitnud ning mida Aspect Eksperiment 1982. aastal ka kinnitas – kuid ületada ka ajabarjääri – võimaldades vaatlejal kogeda tajutavat minevikku ning võimalikku tulevikku.
Hiljem siirdus Gerald O’Donnell luureringkonnast vabatahtlikult erru ja otsustas hakata õpetama sarnaseid tehnikaid kõigile kasutoomiseks – nii meile üksikisikutele kui kogu maailmale parema reaalsuse loomiseks ning võimalike ebasoovitatavate vältimiseks.

„Tegelikult on ülim ajamasin taasavastatud ja see oleme meie: inimkond.“
Gerald O’Donnell

Kaugvaatluse looja Gerald O. Donnell

LOE 1. OSA

LOE 2. OSA

LOE 3. OSA

LOE 4. OSA

LOE 5. OSA

LOE 6. OSA

LOE 7. OSA

LOE 8. OSA

LOE 9. OSA

LOE 10. OSA

LOE 11. OSA

LOE 12. OSA

LOE 13. OSA

LOE 14. OSA

LOE 15. OSA

0 Jagamist
Seotud artiklid

Aeg ülendada üksteist vabadusse ja usaldusse

Läbime intensiivset inimeseksolemise kõiki tasandeid transformeerivat ajajärku ning vajame selle käigus sügavat käimasolevate protsesside mõistmist nii individuaalselt kui ka kollektiivselt. Arusaamist ruumimõõtme avardumise vajalikkusest ning sellega kaasnevast vastutusest ja uue, kõrgema teadlikkusega maailma loomise võimalikkusest. Kui väline maailm tekitab ahistatuse tunnet, on see impulsiks liikuda veelgi sügavamale, et avada omaenda potentsiaali senisest avaramas mõõtkavas. Tiina Varatalu tekstid on sel teekonnal inspireerivad suunanäitajad: "Inimteadvus avardub uude plaani ja see, mis enne ajas endast välja, lämmatas, tühistas, on suuremas kontekstis hõlmatav, lahenev."

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?