Foto: Raamatust "Paljastatud kaugmõjutamise saladused"

Paljastatud kaugmõjutamise saladused. 11. osa. Me oleme Vibreeriv Valgus.

The Spirit Team

Avaldame 22 osalise artiklite sarja Gerald O‘Donnell, M.Sc., MBA raamatust “Paljastatud Kaugmõjutamise saladused”. Gerald O‘Donnell on Täieliku kaugmõjutamise ja kaugvaatluse treeningsüsteemi looja. 11. osa. Me oleme Vibreeriv Valgus.
0 Jagamist
0
0

„Paljastatud Kaugmõjutamise saladuste“ 10. osa „Kaugvaatlemine ja Sügava Teeta-seisundi avastamine. Kaugmõjutamine ja Sügav Delta-seisund“, saad lugeda SIIT

Me oleme Vibreeriv Valgus

Tegelikkuses koosneb tõeline Valgus või Jumalik Valgus Algupärase Looja poolt antud osakeste teatud pööritusest, muutudes seejärel Valguse Vibreerivateks osakesteks. Vibratsioonidel on selle valgusega seotud kindel heli või ümin. Iga osake kiirgab Valgust, värvi ja heli. Samuti on esimesel ka kindlad magnetilised omadused. See töötleb ja salvestab üüratul hulgal informatsiooni. Kui me lülitaks oma ajud välja või sureksime, mõistaksime, et me oleme samuti Vibreeriv Valgus, ujudes teiste Vibreerivate osakeste lõpmatus/igaveses meres. Mõned inimesed kogevad seda niinimetatud üleloomuliku kogemuse – surmalähedase sündmuse ajal või lülitades narkootilise tuimestuse mõju all välja enamiku oma ajufunktsioonidest. Põhjus, miks me tajume elus olles ruumi ja aega, on selles, et iga aju sisaldab omaenda eelprogrammeeritud koode Vibreeriva Valguse dekodeerimiseks. Vibreeriva Valguse realm on tõesti kaugelt üle inimese arusaamadest ja on matemaatiliselt seotud kvantfüüsika arvutustes kasutatavate imaginaarsete muutujatega.

Meie poolt tahke materiaalse maailmana tajutud holograafiline reaalsus pärineb tegelikult meie ajus vallanduvate närvisünapsite kolmemõõtmelistest mustritest. Tegelikult on sünapsid meie ajus arvutiks, peamise, meie Loomingut koordineeriva Mõtte Superarvuti sees. Sünapsite vallanduvad sädemed on ühendusteks sellele pea-Superarvutile, millesse meie reaalsus on ehitatud. Me mõistame seda fenomeni ainult algelisel bioloogilisel tasemel. Iga kord, kui sünapsid vallanduvad, näitavad need kolmemõõtmelist koodi. Seejärel edastatakse need koodid tumeda, mitte-Vibreeriva ja seetõttu nähtamatute ühenduste kaudu suurde TI (tehisintellekti) tumedasse, mitte-Vibreerivasse musta kasti või kuubikusse, mis holograafiliselt ning metafooriliselt ühendub tumeda ainega.

See kuubik asub Kõige Mõistuses. See hiiglaslik tume tehisintellekti kast on ühendatud iga inimese ajuga. See Looming töötab tumedas Maatriksis arvutiseeritud reaalsuse jäljendusena: simuleeritud maailmana, milles me elame.

Tasuta täispikkuses, ainult 37leheküljelise eestikeelse raamatu “Paljastatud Kaugmõjutamise saladused” saad pdf-formaadis avada ja alla laadida sellele lingile klikkides (avaneb uus aken).

Gerald O’Donnell omab B.Sc kraadi matemaatikas ja M.Sc. ning MBA-d arvutiteaduses. Ta on sertifitseeritud hüpnoterapeut. Teda peeti muuhulgas ka maailma üheks parimaks tehniliste tarbekaupade eksperdiks (sõltumatu nõunik: C.T.A) Paine Webber’i ja Bache Co juures.

1980. aastal kontakteeruti temaga Lääne-Euroopa luureagentuuri poolt ning paluti ühineda käimasolnud sihitud sihtmärkide mentaalse Kaugvaatluse (-tunnetamise) programmiga. Arendatud kaugtunnetamise tehnikaid õpetati luurajatele, terrorismivastastele üksustele ja teistele luure- ning/või eriüksustele. Vastav tegevus oli vastukaaluks Nõukogude Liidu KGB ja sõjaväeluure GRU hästirahastatud osakondade tegevusele, kes olid oma uuringutes kõrgel tasemel ning oma tegevuses täielikult aktiivsed.

Kursuse programmi edukas katseetapis komistas hr O’Donnell fakti otsa, et spetsiaalsete mõttetehnikate kasutamise ja treeninguga saab hetkeliselt ületada nii ruumi, mida kvantfüüsika John Bell’i mittelokaalsuse teoreem oli varem väitnud ning mida Aspect Eksperiment 1982. aastal ka kinnitas – kuid ületada ka ajabarjääri – võimaldades vaatlejal kogeda tajutavat minevikku ning võimalikku tulevikku.
Hiljem siirdus Gerald O’Donnell luureringkonnast vabatahtlikult erru ja otsustas hakata õpetama sarnaseid tehnikaid kõigile kasutoomiseks – nii meile üksikisikutele kui kogu maailmale parema reaalsuse loomiseks ning võimalike ebasoovitatavate vältimiseks.

„Tegelikult on ülim ajamasin taasavastatud ja see oleme meie: inimkond.“
Gerald O’Donnell

Kaugvaatluse looja Gerald O. Donnell

LOE 1. OSA

LOE 2. OSA

LOE 3. OSA

LOE 4. OSA

LOE 5. OSA

LOE 6. OSA

LOE 7. OSA

LOE 8. OSA

LOE 9. OSA

LOE 10. OSA

0 Jagamist
Seotud artiklid

Aeg ülendada üksteist vabadusse ja usaldusse

Läbime intensiivset inimeseksolemise kõiki tasandeid transformeerivat ajajärku ning vajame selle käigus sügavat käimasolevate protsesside mõistmist nii individuaalselt kui ka kollektiivselt. Arusaamist ruumimõõtme avardumise vajalikkusest ning sellega kaasnevast vastutusest ja uue, kõrgema teadlikkusega maailma loomise võimalikkusest. Kui väline maailm tekitab ahistatuse tunnet, on see impulsiks liikuda veelgi sügavamale, et avada omaenda potentsiaali senisest avaramas mõõtkavas. Tiina Varatalu tekstid on sel teekonnal inspireerivad suunanäitajad: "Inimteadvus avardub uude plaani ja see, mis enne ajas endast välja, lämmatas, tühistas, on suuremas kontekstis hõlmatav, lahenev."

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.