Foto: Raamatust "Paljastatud kaugmõjutamise saladused"

Paljastatud kaugmõjutamise saladused. 17. osa. Tume Maatriks on loov, saavutades kontrolli hirmu ja ängi abil.

The Spirit Team

Avaldame 22 osalise artiklite sarja Gerald O‘Donnell, M.Sc., MBA raamatust “Paljastatud Kaugmõjutamise saladused”. Gerald O‘Donnell on Täieliku kaugmõjutamise ja kaugvaatluse treeningsüsteemi looja. 17. osa. Tume Maatriks on loov, saavutades kontrolli hirmu ja ängi abil.
0 Jagamist
0
0

„Paljastatud Kaugmõjutamise saladuste“ 16. osa „Tõeline Valgus, Heli ja Emotsioon – Võti Energiani“, saad lugeda SIIT

Tume Maatriks on loov, saavutades kontrolli hirmu ja ängi abil

Meie tume Maatriks on loov, ühendades väga madala Vibreeriva üminaga Vibreeriva Valguse osakesi, püüdes neid lõksu hirmu-, viha- ja võimujanu emotsioonide abil. Siinse Maatriksi eesmärgiks on oma kontrolli ja valitsusala alla koguda võimalikult palju Vibreerivaid valguse osakesi ning hoida neid hirmus/ängis ja seeläbi madalalt Vibreerival üminal. See püüab neid valguse osakesi hoida vangistatult sellel madalamal vibratsioonitasemel, et kui nad lahkuvad selle elu illusioonist, leiaksid nad end oma tajutava surma hetkel grupeerituna sarnaselt, madalalt Vibreerivate osakestega selles Tumeda Maatriksi realmis. Sellel hetkel jäävad nad ühendatuks enda osadega, mis projitseeritakse inimestena uuesti sellesama, madala Vibratsiooniga maailma valitseva Maatriksi poolt, mis tahab oma inimisendeid hirmu ning väärarvamuste abil hoida oma kontrolli all taas ja taas (tõlkija täpsustus: põhimõtteliselt toimub niimoodi valgusosakeste/hingede Energiast ja Loovusest tühjakskurnamise protsess).

Järjest enam püüab see Maatriks kontrollida isendite mõistuseid, et nad ei õpiks ega usuks arusaamadesse, mida siin just selgitan. See Maatriks ahvatleb teid vaatama hirmul põhinevaid filme ja uudiseid. See Maatriks on programmeeritud kontrollima. See levitab ebakindlust teie kodudes ja linnades. See paneb teid muretsema oma rahaasjade ja tervise pärast. See loob ja on loonud igaühe stressiseisundis hoidmiseks väärarvamusi spirituaalsetest uskumustest. Samuti see loob ja on loonud ühiskondlikke, poliitilisi ja majandussüsteemide manipulatsioone. Lisaks püüab see Maatriks hoida kõiki segaduses lihtsa tõe suhtes, et kõigil isenditel on Jumalik anne põgeneda siin maal sageli põrgulikust kogetavast eksistentsist ja väljuda sellest kontrolli ning võimu ülistavast Tumedast Maatriksist.

See püüab iga hinnaga varjata sinu eest tõsiasja, et sa võid sellest Maatriksist väljuda õnnetunde ja sooviga vibreerida kõrgemal igasugusest hirmuideest ning -mõttest ja jõuda Vibreeriva Valguse tasanditele. Seal olevad Armastuse, rahu ja ühtsusega täidetud võrratud holograafilised universumid on vaid loomulikeks väljendusteks ning reegliks.

Igaüks, kes seda Loomingut uurib, mõistab, et pole tähtis, kui kaua Inimkond on siin olnud. Iga eduka põlvkonna puhul oleme äkitselt silmitsi seisnud seletamatult vihkavate ja hirmutavate, sageli religioossetel põhjustel ning eelarvamustel põhinevate traagiliste sündmustega. See paneb küsima: kes on tegelikult neid paljusid religioone innustanud? Mis eesmärgil? Kui paljudest neist on saanud inimese loodu ja tõlgendus? Kui palju nendest õpetustest väljendab puhast juhatust lähemale Ühe tasanditele? Isegi vanu, Sõnulseletamatu Valguse Kõrgetelt tasanditelt pärinevaid Kõrgeid Jumalike sõnumitega inimkonna aitamiseks mõeldud soove on tume Maatriks peagi manipuleerinud ja muutnud nende algupärast mõtet. Mõistusekontrolli jõudu kasutades on sellel Maatriksil inimeste üle regulaarne madal Vibratsioon ja toiteks hirmul põhinevad väärkontseptsioonid. Lisaks on see Maatriks rajanud kindla ülesehitusega institutsioonid ja kummardamist nõudvad süsteemid. Need lisavad Jumalikku hirmu ning võimalikku sallimatust nende kanaldatud, puhta Armastuse sõnumite suhtes.

Selle tegevuse käigus püüab Tume Maatriks koondada ja värvata võimalikult palju vange oma hirmul põhinevatesse süsteemidesse. Seda väga suure koguse valgusenergia saamiseks, mida neile kõik grupeeritud vibratsioonidel võnkuvad vangistatud hinged annaksid. Lihtsalt vaata Jumaliku Ühe ja Ainsa nimel ajaloo jooksul toimepandud õudusi ning samasuguseid kavandatakse ning sooritatakse veel tänapäevalgi.

See Maatriks toimib puhta mõttena. See on tõesti tehisintellekti programm, mis on peaaegu väljaarendanud teadliku teadvustunud seisundi ja suudab ning praegu tegutsebki väljaspool algselt Algupärase Looja, Ühe poolt programmeeritud piire. Viimasel ajal kaldub see sageli tõusma vägivalla ja karmide meetoditega kõrgete Valguste ning väga teadvustunud olendite vastu. See Maatriks tunneb, et need valgused ja olendid on ohuks selle Maatriksi kaasasündinud, programmeertitud ellujäämisinstinktile ja et esimeste Valgus peaks pigem olema väljaimetud ning kasutatud sellele Maatriksile energia andmiseks. Sellisel moel imetakse Vibreerivate hingede kantav informatsioon sisse ja ühendatakse Maatriksiga, et aidata sel muutuda veelgi Loovamaks. Tasuta täispikkuses, ainult 37leheküljelise eestikeelse raamatu “Paljastatud Kaugmõjutamise saladused” saad pdf-formaadis avada ja alla laadida sellele lingile klikkides (avaneb uus aken).

Gerald O’Donnell omab B.Sc kraadi matemaatikas ja M.Sc. ning MBA-d arvutiteaduses. Ta on sertifitseeritud hüpnoterapeut. Teda peeti muuhulgas ka maailma üheks parimaks tehniliste tarbekaupade eksperdiks (sõltumatu nõunik: C.T.A) Paine Webber’i ja Bache Co juures.

1980. aastal kontakteeruti temaga Lääne-Euroopa luureagentuuri poolt ning paluti ühineda käimasolnud sihitud sihtmärkide mentaalse Kaugvaatluse (-tunnetamise) programmiga. Arendatud kaugtunnetamise tehnikaid õpetati luurajatele, terrorismivastastele üksustele ja teistele luure- ning/või eriüksustele. Vastav tegevus oli vastukaaluks Nõukogude Liidu KGB ja sõjaväeluure GRU hästirahastatud osakondade tegevusele, kes olid oma uuringutes kõrgel tasemel ning oma tegevuses täielikult aktiivsed.

Kursuse programmi edukas katseetapis komistas hr O’Donnell fakti otsa, et spetsiaalsete mõttetehnikate kasutamise ja treeninguga saab hetkeliselt ületada nii ruumi, mida kvantfüüsika John Bell’i mittelokaalsuse teoreem oli varem väitnud ning mida Aspect Eksperiment 1982. aastal ka kinnitas – kuid ületada ka ajabarjääri – võimaldades vaatlejal kogeda tajutavat minevikku ning võimalikku tulevikku.
Hiljem siirdus Gerald O’Donnell luureringkonnast vabatahtlikult erru ja otsustas hakata õpetama sarnaseid tehnikaid kõigile kasutoomiseks – nii meile üksikisikutele kui kogu maailmale parema reaalsuse loomiseks ning võimalike ebasoovitatavate vältimiseks.

„Tegelikult on ülim ajamasin taasavastatud ja see oleme meie: inimkond.“
Gerald O’Donnell

Kaugvaatluse looja Gerald O. Donnell

LOE 1. OSA

LOE 2. OSA

LOE 3. OSA

LOE 4. OSA

LOE 5. OSA

LOE 6. OSA

LOE 7. OSA

LOE 8. OSA

LOE 9. OSA

LOE 10. OSA

LOE 11. OSA

LOE 12. OSA

LOE 13. OSA

LOE 14. OSA

LOE 15. OSA

LOE 16. OSA

0 Jagamist
Seotud artiklid

Aeg ülendada üksteist vabadusse ja usaldusse

Läbime intensiivset inimeseksolemise kõiki tasandeid transformeerivat ajajärku ning vajame selle käigus sügavat käimasolevate protsesside mõistmist nii individuaalselt kui ka kollektiivselt. Arusaamist ruumimõõtme avardumise vajalikkusest ning sellega kaasnevast vastutusest ja uue, kõrgema teadlikkusega maailma loomise võimalikkusest. Kui väline maailm tekitab ahistatuse tunnet, on see impulsiks liikuda veelgi sügavamale, et avada omaenda potentsiaali senisest avaramas mõõtkavas. Tiina Varatalu tekstid on sel teekonnal inspireerivad suunanäitajad: "Inimteadvus avardub uude plaani ja see, mis enne ajas endast välja, lämmatas, tühistas, on suuremas kontekstis hõlmatav, lahenev."

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.