Foto: Raamatust "Paljastatud kaugmõjutamise saladused"

Paljastatud kaugmõjutamise saladused. 22. osa. Sinust saab täielikult väljaarenenud Looja Uuel Maal, Uues Loomingus.

The Spirit Team

Avaldame 22 osalise artiklite sarja Gerald O‘Donnell, M.Sc., MBA raamatust “Paljastatud Kaugmõjutamise saladused”. Gerald O‘Donnell on Täieliku kaugmõjutamise ja kaugvaatluse treeningsüsteemi looja. 22. osa. Sinust saab täielikult väljaarenenud Looja Uuel Maal, Uues Loomingus.
0 Jagamist
0
0

„Paljastatud Kaugmõjutamise saladuste“ 21. osa „Inimese vibratsioonimäär ja Emakese Looduse toitev vibratsioon“, saad lugeda SIIT

Sinust saab täielikult väljaarenenud Looja Uuel Maal, Uues Loomingus

Niisiis, mu hea lugeja, mõista, et portaal väljaspool seda Maatriksit on sinu jaoks valmis. Selleks, et küündida kõrgele loomuliku maailma Vibratoorsele määrale, lõpuks see ületada ning saavutada kontroll selle üle. Sellest hetkest alates oled sa täielikult väljas sellest Tumedast Maatriksist ja sinu jaoks luuakse uus universum, näiliselt sarnane sellele vanale Maatriksile.

Sinust saab siis lõpuni arenenud, täiusliku mõtte manifesteerimisvõime ja enda kaitsmiseks ning juhatamiseks mõeldud Taevaliku Intelligentsusega Looja Uuel Maal ehk uues Loomingus. Kui sa aga siis otsustad suhelda vana Maatriksiga, koordineeritakse sinu reaalsus sinu Kõrgema Mina poolt Maatriksi isendite reaalsustega nii, et nad saavad teadlikuks sinust ja sina neist. Sellegipoolest, kuna sinu vibratsioonid on ulatuslikult kõrgemad vana Maatriksi ülejäänud isendite omadest, hakkavad sinu mõtted alati manifesteeruma meie madala Vibratsooniga Maatriksi massteadvuse üminast pärinevate soovmõtete üle.

Nagu 1998. aastal filmis „Sphere“ peaosalised Dustin Hoffman ja Sharon Stone väga hästi esitlesid, pole alateadlikult peidetutel või varjamata hirmumõtetel kohta sellises kõrgetasandilises Loomingus. Selles peegeldab see uus kuldne ümar Maatriks pidevalt tagasi sinu naeratusega omaks võetud kavatsusi. Sellel tasandil peaksid eksisteerima ainult positiivsed, Loovad mõtted. Sest neil kõrgetel tasanditel võivad automaatselt manifesteeruda ka võimsat, suurt kaost tekitavad negatiivsed mõtted ja sügaval hinges peituvad hirmud. Me soovitame hoolikalt uurida seda filmikunsti šedöövrit. See näitab kujundlikult füüsiliste holograafiliste manifestatsioonide jõudu, mida mõistus suudab saavutada, kui inimene küündib Delta-ajulainetasandil väga sügavale asuvale mitteteadvustunud teadvuse ookeani. Filmi sõnum ütleb, miks Inimene peab olema valmis, ettevalmistunud, puhastunud ja vääriline vastu võtma sellist Jumalikult projitseeritud kinki.

Mingil viisil on hirmupõhiseid mõtteid kandvad inimesed meie madalalt Vibreeriva üminaga Maatriksis rohkem blokeeritud selliste mõtete automaatselt väljendumise eest. Selliste inimeste vibratsioonid selles Maatriksis teevad nende soovide ja hirmude kergelt manifesteerimise vaevanõudvaks ning aeglaseks.

Ainult täieliku hingeotsingu ja põhjaliku vaimse ning emotsionaalse puhastuse läbi teinud inimesed võivad ja peaksid tõusma kõrgemale selle madala Tumeda Maatriksi tasanditelt.

Siiski, võib meie madala Vibratsiooniga Maatriksi kõige algsemal tasandil soovitud olukorra saavutada selle võimalikult reaalselt vaimusilmas nägemise ja ette kujutamisega. Seda saab teha nii, justkui sinu soov oleks juba täitunud/olemas. Proovi näha soovitud olukorda holograafiliselt/ruumiliselt, sealhulgas kuulda selles heli, tunda aroomi ja puudutust ning mis kõige tähtsam – teha seda kujutlemist sinus tekitava elevusega. Kui sul on kujutlemisega mõningaid probleeme, proovi mõnda aega kirjutada või joonistada/maalida oma mitte kirjutamiskäega. Näiteks, kui sa oled paremakäeline, kirjuta või joonista mõnda aega vasaku käega või vastupidi. See arendab tugevalt uusi närviteid sinu aju vähemjuhtivamas osas, kust ekstrasensitiivne kujutlemine pärineb. Õpi visualiseerima väga detailselt oma elu kõige suurepärasemaid hetki, nagu pidusid, lapsepõlve armsaid mälestusi, suurepäraseid puhkuseid, erutavaid seksuaalseid kohtumisi, oma pulmapäeva, uue lapse sündi või ükskõik mida sa tõeliselt nautisid. Vaata natuke vähem telerit ja treeni ümber oma kujutlusvõime jõud. TV ja filmid on olnud sinu kujutlusvõime suurteks tapjateks – toites meid lugudega ja lahutades meid meie loomulikust võimest ning vajadusest aktiivselt visuaalselt kujutleda väljamõeldud lugusid või unistusi. Eriti Lääne ühiskonnad kannatavad selle kunstlikult tekitatud kujutlusvõime kängumise käes. Seega proovi tagasi pöörduda põnevate väljamõeldud romaanide juurde, kuna need võimaldavad sul käivitada uuesti oma kujutlus- ja visualiseerimisvõimed. Samuti võivad väga abistavateks olla joonistamine/maalimine, oma kogemustest päeviku pidamine, enda romaanide ja lugude kirjutamine.

Maalijad kasutavad palju visuaalset kujutlemisvõimet; muusikutel on kõrge kuulmise kujutlusvõimetase; skulptorid väljendavad puudutuslikku kujutlusvõimet ja loodust armastavad inimesed on hea haistmise kujutlusvõimega.

Tegele kunstiga ja armasta kunsti, sest need (nt maalid) on Kõrgemate Taevalike Realmide väljendused. Need kasulikud harrastused tõstavad sind kujuteldava holograafilise projektsiooni kõrgematele loovatele tasanditele. Proovi sageli treenida oma tunnetuslikku kujutlusvõimet, kujutledes ette situatsioone või asju – algul suletud ja seejärel avatud silmadega. Seda teevad kõik maalijad. Proovi kuulata oma lemmikmuusikat oma hingeliste kõrvadega. Tee sedasama Looduse helidega – kõik heliloojad teevad seda. Proovi ette kujutada puudutamas inimesi või objekte, kelle või mille puudutust sa ise oled nautinud – kõik kujurid teevad nii. Proovi luua endasse külma-, sooja-, nälja-, janu-, väsimuse-, energilisuse, kerguse, maakülgetõmbe jms – tunnet. Kujutle end nuusutamas erinevate lillede, looduslõhnade ja parfüümide aroome.

Väldi enda ületreenimist eelpool nimetatud harjutustega. Samuti on väga oluline saavutada sügav, emotsionaalne puhastus ja ümberprogrammeerimine. Selleks õpi ja püüa ette kujutada ning tunda erinevaid emotsionaalseid seisundeid, nagu näiteks eemaletõukamist, omaks võtmist, depressiooni, õnnelikkust, viha, armastust, tingimusteta aktsepteerimist jne. Alati katseta/koge tumedat negatiivset emotsiooni esimesena ja seejärel jätka koheselt selle kõige otsesema vastandiga. Näiteks, koge esimesena sügavaimat meeleheidet ning seejärel õnnistuse tunnet. Algul kujuta visuaalselt ette olukordi, mis toovad või on sinu minevikus toonud esile neid tundeid/kogemusi ning oled neid läbi elanud. Seejärel kujutle vaid selliseid emotsioone tekitavaid põhjuseid ja harjuta üsna järsult, vaid oma tahet kasutades ühelt tundelt teisele vahetuma.

Ära harjuta üle 5 minuti korraga. Sinu eesmärgiks on saavutada täiuslik emotsionaalne kindlus, tugevus, stabiilsus ja rahu, ükskõik, mis olukordadega kokku puutud. See on võimeka reaalsuse Looja suureks ja väärtuslikuks sammuks oma sisemises arengus.

Samuti harjuta sisenemist vibreerivasse üminasse ja kohanemist selle molekulaarse vibreeriva määraga. Üminat kasutatakse Kaugvaatluse seanssidel. See valmistab sind ette ühinemiseks looduseportaali/ -väravatega ning kontakteeruma teiste Inimestega. Harjuta koos puu ja lilledega.

Samuti palutakse sul julgelt harjutada treeningseansse 1. ja 2. kaugvaatluse kursuselt. Kui võimalik, proovi valgusallikana kasutada Päikest. Muul juhul aga suuna mõni tehislik valgusallikas oma suletud silmade poole. Proovi ühineda võimsat energiat kandvate Päikesevibratsioonidega.

Harjuta esimest kursusel avatud silmadega, fikseerides oma pilgu kõigepealt ühes kindlas punktis seinal või objektil. Lõpuks treeni oma mõistust ümber keskenduma mujale sellelt otseselt nähtavalt keskkonnalt. Samuti õpi suhtlema oma „mõttelaborisse“ sisenevate nõuandjatega. Nad pole midagi muud kui su enda Kõrgema Mina poolt loodud visuaalsed kujutised. Kui sa soovid spetsiaalsete omadustega erinevaid selliseid, siis sa saad neid valida. Sinu Kõrgem Mina kuulab ja ühendab sind mälupangas olevate sind huvitavate informatsioonialadega. Kõige tähtsam – harju suhtlema oma Kõrgema Minaga. Tegelikkuses on see visuaalne kujutis vaid trikk. Kuna enamikel inimestel on oma mõtetes olenditega suhtlemisel vähem probleeme, on neid lihtsam visuaalselt ette kujutada. Seetõttu võivad nad end tunda neist olenditest „väljapool“ olevatena (mis tegelikult nii pole) kui et suhelda otse iseendaga. Samas võivad nad imestada, et kas nad kujutavad saadavaid vastuseid endale ette. Sa võid oma mõistust kasutades laskuda koheselt Teeta-seisundisse, isegi samal ajal kellegi teisega vesteldes. Sinu nõuandjaid võidakse sageli kasutada kellegi teise jutu tõele vastavuse kontrollimiseks, kuna nad (sinu Kõrgem Mina) suudavad ühenduda sinu vestlusosalisest Kõrgema Minaga.

Õnnelikke mõtteid ja imelist manifesteerimist/väljendamist! Tasuta täispikkuses, ainult 37leheküljelise eestikeelse raamatu “Paljastatud Kaugmõjutamise saladused” saad pdf-formaadis avada ja alla laadida sellele lingile klikkides (avaneb uus aken).

Gerald O’Donnell omab B.Sc kraadi matemaatikas ja M.Sc. ning MBA-d arvutiteaduses. Ta on sertifitseeritud hüpnoterapeut. Teda peeti muuhulgas ka maailma üheks parimaks tehniliste tarbekaupade eksperdiks (sõltumatu nõunik: C.T.A) Paine Webber’i ja Bache Co juures.

1980. aastal kontakteeruti temaga Lääne-Euroopa luureagentuuri poolt ning paluti ühineda käimasolnud sihitud sihtmärkide mentaalse Kaugvaatluse (-tunnetamise) programmiga. Arendatud kaugtunnetamise tehnikaid õpetati luurajatele, terrorismivastastele üksustele ja teistele luure- ning/või eriüksustele. Vastav tegevus oli vastukaaluks Nõukogude Liidu KGB ja sõjaväeluure GRU hästirahastatud osakondade tegevusele, kes olid oma uuringutes kõrgel tasemel ning oma tegevuses täielikult aktiivsed.

Kursuse programmi edukas katseetapis komistas hr O’Donnell fakti otsa, et spetsiaalsete mõttetehnikate kasutamise ja treeninguga saab hetkeliselt ületada nii ruumi, mida kvantfüüsika John Bell’i mittelokaalsuse teoreem oli varem väitnud ning mida Aspect Eksperiment 1982. aastal ka kinnitas – kuid ületada ka ajabarjääri – võimaldades vaatlejal kogeda tajutavat minevikku ning võimalikku tulevikku.
Hiljem siirdus Gerald O’Donnell luureringkonnast vabatahtlikult erru ja otsustas hakata õpetama sarnaseid tehnikaid kõigile kasutoomiseks – nii meile üksikisikutele kui kogu maailmale parema reaalsuse loomiseks ning võimalike ebasoovitatavate vältimiseks.

„Tegelikult on ülim ajamasin taasavastatud ja see oleme meie: inimkond.“
Gerald O’Donnell

Kaugvaatluse looja Gerald O. Donnell

LOE 1. OSA

LOE 2. OSA

LOE 3. OSA

LOE 4. OSA

LOE 5. OSA

LOE 6. OSA

LOE 7. OSA

LOE 8. OSA

LOE 9. OSA

LOE 10. OSA

LOE 11. OSA

LOE 12. OSA

LOE 13. OSA

LOE 14. OSA

LOE 15. OSA

LOE 16. OSA

LOE 17. OSA

LOE 18. OSA

LOE 19. OSA

LOE 20. OSA

LOE 21.OSA

0 Jagamist
Seotud artiklid

Aeg ülendada üksteist vabadusse ja usaldusse

Läbime intensiivset inimeseksolemise kõiki tasandeid transformeerivat ajajärku ning vajame selle käigus sügavat käimasolevate protsesside mõistmist nii individuaalselt kui ka kollektiivselt. Arusaamist ruumimõõtme avardumise vajalikkusest ning sellega kaasnevast vastutusest ja uue, kõrgema teadlikkusega maailma loomise võimalikkusest. Kui väline maailm tekitab ahistatuse tunnet, on see impulsiks liikuda veelgi sügavamale, et avada omaenda potentsiaali senisest avaramas mõõtkavas. Tiina Varatalu tekstid on sel teekonnal inspireerivad suunanäitajad: "Inimteadvus avardub uude plaani ja see, mis enne ajas endast välja, lämmatas, tühistas, on suuremas kontekstis hõlmatav, lahenev."

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?