Foto: Sharon Mccutcheon

Kuues armastuse keel

Erki Veiko

Kuues armastuse keel lepitab metafüüsilised konarused kahe inimese vahel, mis tekivad pidevast muutumisest.
0 Jagamist
0
0

Gary Chapman lõi populaarseks saanud kontseptsiooni “Viis armastuse keelt”. Selle kohaselt kogeb iga inimene armastust erinevalt. Armastuse keeled on: tunnustus, teenimine, kingitused, kvaliteetaeg ja puudutus. See kontseptsioon on ligi 30 aastat maailmas tiirelnud ja aidanud paljusid inimesi üksteist paremini mõista, kuid aastakümnetega muutub nii mõndagi. See ei tähenda, et viie armastuse keele parim enne oleks möödunud, aga suhteküpsete inimeste maailmas tõuseb üha olulisemale kohale vaimsus, mis väärib eraldi keelt.

0 Jagamist
Seotud artiklid

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?