Foto: Annika Urm

Rahvusvaheline Diabeedipäev 14.11.2022 . Mida teha selleks, et seda päeva ei peaks tähistama või meenutama. Üleskutse

Veiko Huuse

0 Jagamist
0
0

Diabeet on terviserike, mille tekke algpõhjus pole siiani üheselt selge. Diabeeti peetakse 21 sajandi katkuks, mille kasvu pole suudetud pidurdada! Statistika pole ilus.

Kuid üks kõige tugevam diabeedi tekke põhjus ja kõigi inimese terviseprobleemide ja ülekaalu põhjuseks on INSULIINI RESISTENTSUS. Millegipärast arstid ja meditsiinitöötajad sellest ei räägi.

Insuliini resistentsust saab parandada toitumisega ja pole vaja ennast naftameditsiiniga mürgitada.

Insuliini resistentsus tekib suhkrust, alkoholist, gluteenist, süsivesikutest, ultratöödeldud toidust, antibiootikumidest, vaktsiinidest, vähesest liikumisest, jpm.

Rahvusvaheline Diabeedipäev 14.11.2022 . Mida teha selleks, et seda päeva ei peaks tähistama või meenutama. Üleskutse!

Esmaspäeval, 14.11.2022, on ülemaailme Diabeedipäev!

“Suhkruvaba” raamatute autor, diabeetikust tütre ema, Annika Urm valib välja 10 inimest, kellele ta saadab Tasuta raamatu “SUHKRUVABA.JÕULUD”.

TASUTA 10 raamatut – “SUHKRUVABA JÕULUD” – diabeetikutele!

1. Jaga palun seda postitust. Sa võid aidata kedagi, kes vajab seda väga. 

2. Ütle mõni hea sôna, miks tal seda vaja on ja saada selle inimese nimi ja tel nr, et saaksime temale raamatu kätte toimetada: info@fonte.news

Oluline, et raamat jôukas selle inimeseni, kellel seda on tõeliselt vaja ja seda ka kasutaks, et ei paneks lihtsalt raamatut riiulile seisma! 

Tutvu raamatu sisukorraga siin: 

“See on minu heategevuslik projekt! Pakun välja lahendusi, kuidas süüa madalate süsivesikutega toitu, alla 10 g/100g kohta. Enamus retseptid on 1-7 g süsivesikuid/100 g kohta! Raamat Suhkruvaba.Jôulud on õpik ja retseptiraamat ühes!”- raamatu autor, Annika Urm

Intervjuu Annika Urmiga:

0 Jagamist
Seotud artiklid

Aeg ülendada üksteist vabadusse ja usaldusse

Läbime intensiivset inimeseksolemise kõiki tasandeid transformeerivat ajajärku ning vajame selle käigus sügavat käimasolevate protsesside mõistmist nii individuaalselt kui ka kollektiivselt. Arusaamist ruumimõõtme avardumise vajalikkusest ning sellega kaasnevast vastutusest ja uue, kõrgema teadlikkusega maailma loomise võimalikkusest. Kui väline maailm tekitab ahistatuse tunnet, on see impulsiks liikuda veelgi sügavamale, et avada omaenda potentsiaali senisest avaramas mõõtkavas. Tiina Varatalu tekstid on sel teekonnal inspireerivad suunanäitajad: "Inimteadvus avardub uude plaani ja see, mis enne ajas endast välja, lämmatas, tühistas, on suuremas kontekstis hõlmatav, lahenev."

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.