Me hoolime!

Katre Kuus

Me hoolime sinust, seepärast juba terve aasta külvame me kõikidest meediakanalitest hirmu ja õudu. Me hoolime sinust, seepärast me võtame ära su inimõigused ja meie otsustame, kus ja kui palju sa hingad. Me hoolime sinust, seepärast ei räägi me, palju inimesi on samal ajal depressioonis, stressis või on just enesetapu teinud.
0 Jagamist
0
0

Me hoolime sinust ja seepärast me võtame maha metsad, lõhume harvesteriga teed, künname üles hiied ja pühapaigad.

Me hoolime sinust, sestap me langetame leinas pea, kui sa sured covidisse, aga insuldi, vähi, infarkti ja muu haiguse puhul me seda ei tee.

Me hoolime sinust, sellepärast ei räägi me sulle immuunsüsteemist ja sellest, et päike, õhk ja vesi, need on meie sõbrad kolmekesi.

Me hoolime sinust ja me ei räägi sulle keha isetervenemisvõimest, ega sellest, et iga haigus on ainult tasakaalutus.

Me hoolime sinust, sellepärast me sulgeme fb kontosid ja kustutame massiliselt infot.

Me hoolime sinust, sestap me ütleme sulle, mida lugeda ja kuidas mõelda.

Me hoolime sinust, seepärast juba terve aasta külvame me kõikidest meediakanalitest hirmu ja õudu.

Me hoolime sinust, seepärast me võtame ära su inimõigused ja meie otsustame, kus ja kui palju sa hingad.

Me hoolime sinust, sellepärast suretame me välja su äri, väiketootmise, millega sa perele leiva lauale tõid.

Me hoolime sinust, seepärast ei räägi me, palju inimesi on samal ajal depressioonis, stressis või on just enesetapu teinud.

Me hoolime sinust, seepärast me valetame, vassime ja ei räägi sulle tõtt.

Me hoolime sinust, seepärast me pöörasime maailma pahupidi. Terve inimene on meile ohtlik!

Me hoolime sinust ja sellepärast me mängime su hirmudel ja süütundel.

Ja meil on nii hea meel, et sa ikka veel usud ja usaldad meid.

***

Palun kanna maski!

Palun kanna maski, kui sa oled just lõpetanud järjekordse sigareti ja hinga sisse korduvalt ligi 800 mürgist ühendit, mida sigaretisuits sisaldab, sest siis sa püsid terve!

Palun kanna maski, kui sa hommikul veel kerges pohmellis oled, sest siis kestab pidu sinu sees veel terve päeva!

Palun kanna maski õues vihma ja lörtsiga, sest niiskuses paljunevad kõik bakterid tuhandekordselt ja nii sa ju püsid terve!

Palun kanna maski siseruumides, otsi ta välja oma taskust, kus on peale kümnekordse kasutusega maski veel nuusatud taskurätt, sendid, natuke saiapuru ja üks kruvi, sest siis sa püsid terve!

Palun kanna maski, kui sul on palav, prillid on udused, tunned, et õhku pole, sest siis sa püsid terve!

Palun kata oma nägu ükstapuha millega, muidu me lööme su pikali ja paneme su käed raudu, sest siis sa püsid terve!

Armas lugeja!

Täname Sind, et jälgid Fonte.Newsi! Oleme pakkunud sõltumatut ajakirjandust alates detsembrist 2020. Meie visioon on peagi kasvada ka rahvusvaheliseks uudistekanaliks. Selleks, et meie töö saaks jätkuda sõltumatul kujul ja senises rütmis (keskmiselt üks artikkel päevas), on meil just Sinu toetust vaja.

Oleme läbipaistvad – selleks, et Fonte.News püsiks elujõuline, on vaja 700 regulaarset püsitoetajat summaga vahemikus 10-25€ kuus. Kui Sul on võimalik meid toetada ja Sa väärtustad meie tööd, siis palun kliki siia. Iga toetus on teretulnud ning aitab kaasa uue ühiskonna loomisele. Kui Sul on küsimusi toetuse kohta, siis palun pöördu aadressil anna.siitan@fonte.news Anna poole. 
0 Jagamist
Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Seotud artiklid

Kriis on võimalus muutusteks

Me hoolime sinust, seepärast juba terve aasta külvame me kõikidest meediakanalitest hirmu ja õudu. Me hoolime sinust, seepärast me võtame ära su inimõigused ja meie otsustame, kus ja kui palju sa hingad. Me hoolime sinust, seepärast ei räägi me, palju inimesi on samal ajal depressioonis, stressis või on just enesetapu teinud.

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.
Swedish-scientists -successfully-swap -bodies

Miks vaikitakse tõhusatest ravimeetoditest?

Sajad ja tuhanded päästmata elud. Miks keeldutakse aktsepteerimast ravimeid, mis nii hästi toimivad? Pole tehtud uuringuid? On küll tehtud ja neid on palju. Pole andnud kliiniliselt häid tulemusi? On küll, ülipalju uskumatult häid tulemusi.