Foto: Covid Summit (ICS) Rumeenias 20.11.2023

Covid Summit (ICS) Rumeenias – tippteadur: „75% modRNA vaktsiinide tõttu vigastatutest sureb 5-10aasta jooksul”

Revo Jaansoo

Rumeenia ICS 2023 tippkohtumise videoülekannet on vaadatud juba üle 4 miljardi korra. Inimesed tahavad teada tõde ja tõde alati võidab.
0 Shares
0
0

Neljas ICS rahvusvaheline tippkohtumine korraldati Rumeenia parlamendi toetusel Bukarestis 18.–20. novembril 2023. ICS-i konverentsil kuulati teadlasi üle maailma ning edastati teaduslikke – tõestusi – modRNA-Covid’i toodete kohta, mis on põhjustanud teadusuuringute kohaselt ja põhjustavad üha kasvavat globaalset genotsiidi.

Viimasest ICS-i tippkohtumisest (ICS3) Euroopa Parlamendis on möödunud vaid kuus kuud, kuid uued tõendid on ilmunud kiires tempos. See, mida varem nimetati “vandenõuteooriateks“, on nüüd faktid, mida avalikult arutatakse ja tõdedena aktsepteeritakse, kirjutavad ICS-i korraldajad 2023. aasta novembris Rumeenia pealinnas toimunud tippkohtumise ettekandes.

Korraldajate sõnul edastavad samu üksikasju, mida järjekindlalt võltsuudisteks liigitati, kui üliolulisi ja “äsja avastatud“ leide, sageli samad ajakirjanikud, kes neid tõdesid COVID-i perioodil hukka mõistsid. Varem ägedalt tsenseeritud teavet teatatakse nüüd kui “uuest ja murrangulist teavet“.

„Tänu oma ajaloole suutsid paljud rumeenlased pandeemia ajal aset leidnud inimõiguste rikkumisi kiiremini ja sügavamalt ära tunda kui mujal vabas maailmas. Nad kogunesid kokku ning sanktsioonid ja piirangud neid ei puudutanud,“ seisab Bukaresti ICS4-s tutvustuses.

Meie vabadus sõltub meie ajakirjandusvabadusest ja seda ei saa piirata ilma, et see kaoks.“ Ekraanipilt ICS konverentsi kodulehe meediamaterjalist.

Südamekahjustusega inimesed surevad

Autor dr Chris Shoemaker kõne ICSi koosolekul on üks paljudest tähelepanuväärsetest. Allpool on väljavõte ja tõlge kõnest, milles Shoemaker räägib inimkonnas praegu esineva modRNA splaissimise hävitamise ulatusest.

Kuvatõmmis: odycdn.com

Chris Alan Shoemaker (MD) on perearst Torontost, Kanadast. Ta on Kanada perearstide kolledži (CCFP) liige. Tal on 45-aastane kogemus erakorralise meditsiini vallas Ontarios ja Briti Columbias. Tal on ka töökogemus kahes militaarteenistuse baasis, kus ta hoolitses sõdurite ja nende perede eest.

Shoemaker ütles oma kõnes rahvahulgale:

„Šveitsis Baselis tehtud uuringud näitavad, et 5–9% uuringus osalenud inimestest koges vaktsineerimisest märkimisväärset südamekahjustust, mille tulemuseks oli 50 000–90 000 südamekahjustuse juhtu miljoni elaniku kohta. Kui diagnoositakse müokardiit, sureb 75% neist inimestest 10 aasta jooksul ja ainus võimalus on siirdamine.

Vaktsiinist põhjustatud müokardiit põhjustab 50% suremust 5 aasta jooksul ja 75% suremust 10 aasta jooksul.

Vaktsineeritute seas levisid ka menstruaaltsükli kõrvalekalded, viljatus ja agressiivsed vähid. See on hästi juhitud ja laialt levinud valede tulemus, mida mitmed agentuurid põlistavad. Kiiret abi vajavate patsientide puhul peame arvestama oma riigi tervise ja viljakusega.

Järjekordne täielik vale. Miks? Sest teame Šveitsis Baselis tehtud uuringust, et 5–9 protsendil uuringus osalenutest oli märkimisväärne südamekahjustus. 5–9 % ehk 50 000–90 000 südamekahjustuse juhtumit keskmiselt iga 1 000 000 süsti saanud kodaniku kohta. See on päris karm tõde.

Ja arstina tean, et kui teil on müokardiit, kui teil on diagnoositav müokardiit, olen seda teadnud juba 45 aastat ja see on endiselt tõsi. 75% teist sureb 10 aasta pärast. Mul on väga kahju öelda perekondadele ja inimestele, kellel on lapsed või on ise olnud müokardiit, et see on kas surm või siirdamine. Kui teile siirdatakse, võite olla edukas. Nii et need on teie, need on teie valik.

See on tõe probleem. See on kurb. Ja see on probleem, sest meile on valetatud ja sellistel tõdedel on lastud juhtuda meie kehas ja meie surnud lähedaste kehas. Teised tõed on see, me teame, et ulatuslikud menstruaaltsükli häired ja viljatus levivad vaktsiinide kaudu.

Dr Jim Thorpe on meile seda öelnud. Ja ma arvan, et günekoloog ja sünnitusarst, kes täna pärastlõunal rääkisid, viitasid sellele. Kaks vähispetsialisti dr Gauk Dalgliche ja loomulikult ka dr [Ryan N.] Cole on meile öelnud, et vaktsineeritud elanikkonna hulgas levivad agressiivsed turbovähid. Ja Jessica Rose on meile rääkinud, miks. Nii et see kõik sulandub kokku, eks? See on olnud suur ja õõvastav vale, millel on lastud eksisteerida, sest vale oli nii hästi kontrollitud. Seda valet rääkisid nii hästi mitmed agentuurid, mis olid ilmselgelt üksteisega seotud, väga ilmselgelt üksteisega seotud.“

ICS-i tippkohtumise (ICS4) veebisait internationalcovidsummit.com sisaldab rohkelt videoid ja materjali kolme päeva jooksul peetud loengutest, ettekannetest ja muudest sündmustest. Seal on arvukalt spetsialiste, kes on vaidlustanud COVID-19 agenda ekslikud narratiivid ja hoiatanud ette genotsiidi eest.

„Rahvusvaheline Covidi tippkohtumine (ICS) sai alguse kodanikualgatuse liikumisest väikese rühma poolt, kes soovis vastuseid paljudele küsimustele ja otsis selgust selle “pandeemia“ algusega seotud vastuolude kohta. …

See vastuste otsimine ja mõttekaaslased viisid meid üksteise juurde ja näitasid, et meid on palju. See lõi rahvusvaheliselt kogukondi ja algatusi, mis on meid teavitanud ja ühendanud maailmas, mis püüab meid segaduses ja lahus hoida.

Need algatused ja meie järeleandmatu tõe ja õigluse poole püüdlemine on päästnud elusid. Tänu kõigi nende julgusele, kes osalesid sellistel sündmustel nagu Covidi rahvusvahelised tippkohtumised, suutsime luua narratiivi oma väikese mõra. Need ajaloolised sündmused lõid rajad, kutsusid esile ülemaailmseid vestlusi ja andsid inimestele julgust küsimusi esitada ja enda sees sõdalast leida. Vaatamata vastureaktsioonile meie arv kasvab ja kõik tõed tulevad ilmsiks.

Nende tippkohtumiste valdav huvi ja uskumatu vastuvõtt tugevdavad veendumust, et maailm on hästi teadlik, et tõde tuleb kuulda, ja nad tahavad seda kuulda. Otsesed, ausad ja julged vestlused on kriitilised ja kogu maailmas nõutud.

On öeldud, et igal tumedal pilvel on hõbedane vooder, kuid sel juhul on vooder läbipaistev. Nad püüdsid seda varjata, panevad selga mantlid ja varustavad end pistodatega, et katta keisri uusi riideid. Maailma sulgedes avasid nad paljude silmad.

Seetõttu teeme seda uuesti, praeguste andmete ja miljonite inimeste toel üle maailma. ICS-i nime muutmine rahvusvaheliseks kriisitippkohtumiseks on samm, sest nagu me nüüd teame, ei puudutanud see kunagi ainult Covidi.

Meil on suur au võtta vastu kutse korraldada koos Rumeenia parlamendi liikmetega ICS4 üritust,“ seisab ICSi kohtumise korraldajate rahvusvahelises sõnumis.

Allikas: ICS- Summit , Rumeenia

Loe ürituse kuulutust: https://static.mvlehti.net/uploads/2023/11/FINAL-ICS4-Book.pdf

Artikli Toimetas Revo Jaansoo

Loe lisaks:

0 Shares
You May Also Like

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.