Üle 100 arsti ei ilmunud Saksamaal vaktsineerima

89 Jagamist
89
0
0

Saksamaal Saarimaa liidumaal (Saarland) ei ilmunud üle 100 arsti vaktsineerimisele selleks planeeritud ajal, kuhu oli oodatud 200 arsti, kirjutas Saksamaa üks juhtivaid ajalehti Frankfurter Allgemeine (FAZ) eelmisel nädalal.

Tervishoiuminister Monika Bachmann pidas esialgu AstraZeneca vaktsiini põhjuseks, miks arstid vaktsineerima ei tulnud, hiljem otsiti välja teisi põhjuseid, nagu arstid ei olevat teadnud määratud kuupäevast jmt. FAZ kirjutab, et praegu jääb lahtiseks, kas arstide vaktsineerima mitteilmumise põhjuseks võib olla umbusaldus AstraZeneca vaktsiini vastu.

Tervishoiuminister Monika Bachmann on oma esialgse avalduse tõttu AstraZeneca vaktsiini kohta tugeva surve all, vasakpoolsete (Linke) partei nõuab avalikku vabandust, SPD selgitust, opositsioonis olev FDP aga nõuab ministri lahtilaskmist.

Monika Bachmann (CDU)
89 Jagamist
Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud artiklid

Kas TERVISEAMET hoolib inimesest?

Avaldame Tarvo Alevi saaga terviseametiga, ilmestamaks praeguse aja tüüpilist olukorda, kus inimeste teenistuses oleva info asemel saadetakse eetrisse müra või desinformatsiooni. Väljavõtted autori kirjavahetusest erinevate instantsidega leiate artiklis linkide alt.

Miks sa pole kuulnud, et arstid ei soovita vaktsineerimist?

Meediatööstusel ei olnud juba algusest peale mitte mingit šanssi teda allutanud farmaatsiatööstuse rahalaviini vastu. Ja üheks tulemuseks ongi see, et suur osa inimestest pole kuulnudki, et tegelikult on maailmas väga palju arste, kes vaktsineerimist kritiseerivad.

Korralduse fenomen

Tasub tähele panna, et mõisted „korraldus“ ja „seadus“ on täiesti erinevad asjad. Vabariigi Valitsuse ametiisikute poolt välja antud mistahes korraldused ei laiene neile, kes ei tööta selle asutusega seotud isikute alluvuses, olgu siis tegu juriidiliste isikute... või päris inimestega.