Foto: Jospeh Sansone

USA vabariiklik assamblee võttis vastu resolutsiooni, milles nimetatakse ÜRO, WHO ja WEF terroriorganisatsioonideks

Revo Jaansoo

0 Shares
0
0

Lee maakonna vabariiklaste assamblee, mis on rohujuuretasandi organisatsioon, võttis vastu dr Joseph Sansone resolutsiooni, milles kuulutati ÜRO, WHO ja WEF terroriorganisatsioonideks.

Resolutsioonis deklareeritakse ka koostööd nende organisatsioonidega ning riigireetmist Ameerika Ühendriikide ja Florida osariigi vastu. Kahjuks keeldus Lee maakonna vabariikliku partei juhatus lubamast resolutsioonil tulla hääletusele täitevkomitees, mis oleks tõenäoliselt ka resolutsiooni vastu võtnud. Seda isegi pärast seda, kui nende kriisilahenduskomisjon selle heaks kiitis.

Joseph Sansone
Foto: dr Joseph Sansone, Pfizeri dokumendid käes, hoiatab Lee maakonda, Florida volinikke, 25.07.2023

Lee maakonna vabariiklaste assamblee poolt vastu võetud resolutsioon kutsub Florida seadusandjat ja kuberneri üles võtma vastu õigusakte, mis kuulutavad koostööd ÜRO, Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) ja Maailma Majandusfoorumiga (WEF), riigireetmise aktiks Ameerika Ühendriikide ja Florida osariigi vastu.

Resolutsiooni terviktekst on järgmine:
Ühinenud Rahvaste Organisatsioon, Maailma Tervishoiuorganisatsioon ja Maailma Majandusfoorum on terroriorganisatsioonid, mis püüavad vähendada inimkonda ning usurpeerida Ameerika Ühendriikide ja Florida osariigi suveräänsust; ja Maailma Tervishoiuorganisatsioon, Maailma Majandusfoorum ja ÜRO osalevad aktiivselt ülemaailmses riigipöördes; ja selle riigipöördega püütakse kasutada föderaalvalitsust ja osariikide valitsusi ÜRO, Maailma Tervishoiuorganisatsiooni ja Maailma Majandusfoorumi poliitika rakendamiseks; ja õiguspäraste rahvusvaheliste lepingute pädevusse ei kuulu sisepoliitika.

Olgu see lahendatud:
Lee maakonna vabariiklaste assamblee kutsub kuberner DeSantist ja Florida seadusandjat üles võtma vastu õigusakte, mis kuulutavad koostööd ÜRO, Maailma Terviseorganisatsiooni ja Maailma Majandusfoorumiga riigireetmise aktiks Ameerika Ühendriikide ja Florida osariigi vastu.

Samuti kutsume üles võtma vastu õigusakte, milles sätestatakse konkreetselt:

„Florida osariik ega ükski asutus, osakond, juhatus, komisjon, poliitiline allüksus, osariigi valitsusüksus, kihelkond, omavalitsus või mõni muu poliitiline üksus ei tohi jõustada ega rakendada ühtegi Maailma Terviseorganisatsiooni, ÜRO ja Maailma Majandusfoorumi reeglit, määrust, lõivu, maksu, poliitikat ega mandaati.“

Louisiana senat võttis vastu seaduseelnõu (LA SB133), et lõpetada riigi koostöö ÜRO ja WHOga.
Eelnõu jõustus 28. mail 2024.

Allikas: Substack.com, LegiScan

0 Shares
You May Also Like

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.