Kergitame loori maailmakorralduselt, mis nähtav, kuid paljudele mõistmata

Argo ja Evelin: “Mõista võib last, kes kardab pimedust, kuid mõista ei saa täiskasvanut, kes kardab valgust”.
197 Jagamist
197
0
0

Argo ja Evelin: “Fonte.News on uus infoportaal, mille tegijate motiiv on kanda valgust ja avatust võimalikult laiale lugejaskonnale, eesmärgiga avardada silmaringi ja tõsta teadvust, kergitades loori maailmakorralduselt, mis nähtav, kuid paljudele mõistmata. Fonte.Newsi vastutav väljaandja Veiko Huuse esitab saatekülalistele küsimusi looritatud maailma kohta, mida paljud juba tajuvad, kuid selgelt veel ei näe. On ütlus:  “Mõista võib last, kes kardab pimedust, kuid mõista ei saa täiskasvanut, kes kardab valgust”.

Intervjuu on salvestatud Tartu rahulepingu  aastapäeval, seetõttu räägime ka sellest sündmusest ja jõuame koos tänapäeva, milles on uued riigid ja lahendused, olgu selleks siis avastus, et hoopis postiteenistus on kõrgeim nähtav valitsusasutus, seda nii Šveitsi linnas Bernis, nimetusega Universal Postal Union, või Tallinnas, Pirital, aadressil Arnika tee 57. Avame tänapäevase seadusandluse algdokumendi nime, mis kõlab väga kummaliselt. Täpsemalt mõistmiseks tuleb intervjuud tervikuna kuulata. Head kuulamist ja  vaatamist!”

197 Jagamist
Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud artiklid

Korralduse fenomen

Tasub tähele panna, et mõisted „korraldus“ ja „seadus“ on täiesti erinevad asjad. Vabariigi Valitsuse ametiisikute poolt välja antud mistahes korraldused ei laiene neile, kes ei tööta selle asutusega seotud isikute alluvuses, olgu siis tegu juriidiliste isikute... või päris inimestega.