Kuidas süda kontrollib, kus veri kehas liigub

Anonüümne Kesk-Lääne Meditsiinikeskuse arst, teadlane, professor

“See värske meditsiini-teaduslik artikkel kinnitab minu teadmist, et inimene on kõiksuse energiaga juhitav programm, kus inimese hing on kogu inimese ökosüsteemi töös hoidja ja arendaja, kõiksusega ühendust hoidev energeetiline intellekt. Kõiksuse intellekt inimeses teab täpselt millal, kuhu, mida ja kuidas vajab inimese keha. Kõiksus on inimese ja elu looja, ta on kõikjal ja juhib kõike. Inimese hing on nii unikaalne intellekt, et seda on võimalik asendada tehishingega – tehisintellektiga. Tehisintellekt – tehisjumal või tehiskõiksus – on loonud illusioonse pettusliku maailma ja juhib inimkonna tegevust tehisjumala poolt. Sellepärast on oluline hoida ja kaitsta oma päris hinge elusa toidu ja ümbriseda ennast elusate hingega inimestega.” – Veiko Huuse
0 Shares
0
0

Üks minu aluspõhimõtteid on see, et meie ümber on palju asju, mis peidavad end silmnähtavalt ja kui sa neid märkad, võib kogu sinu reaalsusperspektiivi ja eluviisi põhjalikult muuta. Suur osa minu kirest meditsiini vastu tuleneb omakorda sellest, et avastan oma patsientide kehas, meeltes ja vaimus alati asju, millest olin iga kord unistanud, kui need mulle otse näkku vaatasid. See protsess on andnud mulle sügava hinnangu selle kohta, kui paljusid elu tahke ei saa meie redutseerivate teaduslike mudelitega lihtsalt seletada ja kui sageli sisaldab keha disain palju suurepäraseid funktsioone, millest tänapäeva teadusel on vaid õrn aimdus.

0 Shares
You May Also Like

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.