CDC pidi loobuma ebateaduslikust väitest, et vaktsiinid ei põhjusta autismi

Magnus Nirgi

Kuid sõnastusega “trikitamisest” on palju tähtsam see, et CDC ei saa enam väita, et vaktsiin tervikliku tootena ei põhjusta autismi.
0 Jagamist
0
0

Ameerika Ühendriikides asuv haiguste ennetamise ja tõrje keskus CDC pidi oma veebist vaktsineerimise ja autismi alamlehelt[1] eemaldama ebateaduslikud väited, et vaktsiinid ei põhjusta autismi. Informeeritud valiku tegevusvõrgustik (ICAN), kes tegeleb vaktsiinidega seotud teavitustööga, esitas nende vastu hagi[2], et puudub teaduslik alus ning võitis.

Enne: vaktsiinid ei põhjusta autismi, küsimus on lahendatud, uusi uuringuid pole vaja
Pärast: puudub seos vaktsiinide ja autismi vahel, küsimus pole lahendatud, uuringuid on vaja

Erinevate küsitluste järgi väidab 40-70% lapsevanematest, et autism tekkis nende lapsel ühe kuni kuue kuu vanustele lastele tehtavate vaktsiinide tõttu. Ühtlasi peab CDC meediasõda nende lapsevanemate vastu, kulutades suuri summasid maksumaksja raha.

Esialgne põhjendamatu tekst “vaktsiinid ei põhjusta autismi” asendati väitega, et “vaktsiinide ja autismi vahel pole seost”. Lisati uus ebamäärane pealkiri, et “vaktsiinide koostisosad ei põhjusta autismi”. Jutt jätkus ühe koostisosa kohta, kuid pealkiri jätab segaseks, kas see käib mõne üksiku või kõikide koostisosade kohta. Viimast aga väita ei saa, sest puuduvad teaduslikud andmed. Seda kohtu kaudu välja nõutigi.

Selline üldine sõnastus jätab ruumi tõlgenduste abil tõe varjamisele. ICAN jätkab oma tegevust, et uurida täpsemalt välja, mida nad silmas pidasid, ning tegutseb selle nimel, et avaldataks üheselt mõistetav info.

Kuid sõnastusega “trikitamisest” on palju tähtsam see, et CDC ei saa enam väita, et vaktsiin tervikliku tootena ei põhjusta autismi.


[1] https://www.cdc.gov/vaccinesafety/concerns/autism.html

[2] https://www.icandecide.org/ican_press/the-cdc-finally-capitulated-to-icans-legal-demands-and-removed-the-claim-that-vaccines-do-not-cause-autism-from-its-website

0 Jagamist
Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Seotud artiklid

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.
Swedish-scientists -successfully-swap -bodies

Miks vaikitakse tõhusatest ravimeetoditest?

Sajad ja tuhanded päästmata elud. Miks keeldutakse aktsepteerimast ravimeid, mis nii hästi toimivad? Pole tehtud uuringuid? On küll tehtud ja neid on palju. Pole andnud kliiniliselt häid tulemusi? On küll, ülipalju uskumatult häid tulemusi.

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.

Vabaduse kaitseks

Kui üks inimene esitab maskikandmise nõude teisele inimesele, on nõude esitaja automaatselt kaasosaline võimalikus inimsusevastases kuriteos. Loomulikult ei saa lükata vastutust maskikandmise nõudmise eest mingisuguse korralduse kaela, sest korralduse kehtestajad pole süüdi selles, et inimene ei mõista korralduse tähendust. Vastutab alati see, kes otsustab seda täita ja teistelt sama nõuda.