Foto: Kohvioad

See uus avastus võib kohvi hinda mõjutada

Veiko Huuse

Kas olete mõelnud kohvi oma dieedist välja jätta? Arvestades uut teavet ühe selle ühendi mõju kohta kognitiivsele funktsioonile, võiksite seda uuesti kaaluda.
0 Jagamist
0
0

Mina ise olen kohvi joonud iga päev kogu oma teadliku elu. Tean seda, et iga kohviuba pole joogikõlbulik ja kvaliteetset kohvi leida on sama suur väljakutse, kui leida puhast ja GMO-vaba toitu. Jaapanlaste väga värske uuring kinnitab ühe olulise ühendi olemasolu kohvis ja teatud köögiviljades, mis parandab kognitiivsust, ruumilist õppimist ja mälu. Targalt kohvi valmistamine ja joomine annab inimesele pikaealisuse ja nooruse koos targa toitumise ja liikumisega. Lisaks ennetab kohvi diabeeti! Mis ühendiga on tegu ja mida kõike veel võib kohvi inimesega teha? Oluline on teada:

0 Jagamist
Seotud artiklid

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.