Foto: BorderXpress biometric terminal

USA-Mehhiko piirifiasko ja “tark müür”

Kas see on ulme või ulme on mingil hetkel reaalsus – virtuaalne riigipiir, kus inimese kehas olevad andurid lubavad või keelavad riigipiiri ületada? Andurid on lihtne inimese kehasse panna – vaktsiinid, ravimid, toit,…. Loe edasi ja saad rohkem aru uuest (politsei?)maailmast.
0 Jagamist
0
0

Poliitiline vastus kriisile USA lõunapiiril jätkab kahepoolse “targa müüri” edendamist, mida on toetanud nii USA ekspresident Trump kui ka Biden. See kahepoolne konsensus ulatub tegelikult USA-st välja, kuna suur osa maailmast kihutab samamoodi “digitaalsete piiride” rakendamise suunas.

0 Jagamist
Seotud artiklid

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?
Veiko Huuse Intervjuu Einar Eilandiga

Kaasaegse infoühiskonna julgeoleku sotsiokultuurilised alused. Videointervjuud Einar Eilandiga. Oluliselt Täiendatud 29.06.2023

Veiko Huuse intervjuud Einar Eilandiga. Einar on mitmekordne magister, insener, teadlane, valitsuste nõuandja, teadustööde autor. Einar tunneb "süsteeme" läbi ja lõhki - nii enam jätkata ei tohi.