Foto: Siiri Künnapas

Kuidas Mina loob Meie

Mareliis Raid

Oleme piiritud oma loomises, kui saadame maailma sõnumi otse Südamest. Loome oma igapäevaolemisse selle, millisena soovime enda Uut Maailma näha. Ja usaldada, õigemini vastutada selle teadmise eest, et me oleme Loojad. Iga mõttevärahtusega, iga otsusega, iga sõnapojakesega, valiku ja tegemisega… ja tegemata jätmisega. Oma homse elu loome Me praegu oma täiesti Uues Maailmas ise.
0 Jagamist
0
0

Oleme ajas, kus meile jagatakse korraga hulganisti erinevaid õpetusi, kaevatakse välja vanu kombeid ja veel iidsemaid traditsioone, justkui hoomates, et kui tänane ei tööta, siis tuleb minevikust otsida. Tõsi. On uusi ja kombineeritud õpetusi. Meie infoväljas hõljub igasuguseid „tõdesid“ ja „teadmisi“, uusi ja vanu „reegleid“. Mõnikord need resoneerivad meie sisemise maailmaga, teinekord kipuvad olema võõrad, ranged, kohati kitsad ja dogmaatilised, raamistama meie tegelikkuse tunnetust või andma sellele ebaolulise suuna. Me tunneme ise ära meile olulise, kui viibime Voos.

0 Jagamist
Seotud artiklid

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Mis on Sinu jaoks püha?

Väljaande Fonte.News looja Veiko Huuse intervjueerib muusikut ja teadmameest Tarmo Urbi. Intervjuus räägitakse tervisest, loodusest, hingest, vaimust, needusest, poliitikast, eestlaste päritolust, Eestimaa saatusest ja idiootidest.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?