Foto: Raamatust "Paljastatud kaugmõjutamise saladused"

Paljastatud kaugmõjutamise saladused. 4. osa. Paradiisi taastamine siin, Maal ja Piiramatule Võimele ligipääsemine

The Spirit Team

Avaldame 22 osalise artiklite sarja Gerald O‘Donnell, M.Sc., MBA raamatust “Paljastatud Kaugmõjutamise saladused”. Gerald O‘Donnell on Täieliku kaugmõjutamise ja kaugvaatluse treeningsüsteemi looja. 4. osa. Paradiisi taastamine siin, Maal ja Piiramatule Võimele ligipääsemine.
0 Jagamist
0
0

„Paljastatud Kaugmõjutamise saladuste“ 3. osa „Kõik sinu uskumused enda kohta projitseeritakse lõpuks sulle endale“, saad lugeda siit

Paradiisi taastamine siin, Maal

Paljusus võib ühendada oma mõtted selles Loomingus tajutava paljususena tegutsedes ja luua rõõmu, naeru ning piiramatuid ressurse täis reaalsuse. Nad võivad väljendada ühendatuse ja rahu reaalsust, kandes Ühe arvamust ning mõistmist. Sellest tulenevalt võib paljusus kogeda indiviidi piiramatut voli oma reaalsuses, oma, Ühe maailmas, mida alateadlik Üks projitseerib ja Unistab paljususele. Seetõttu võib viimane siin meie võrratul planeedil, meie kodus Maa, mitte mõnes spirituaalse realmis või kosmoses – taastada uue Aia, uue Paradiisi. Selle paradiisi saab luua ja säilitada oma mõtete, oma soovidega. Väljakutseks on, et nii tasu kui karistus on siin ja nüüd, mitte „seal“ ning „siis“. Võtmeks Ühele on õppida ja mõista, et kõik, mida sa vaid tegema pead, on Seda/Ühte mõjutama õppima, olema See, Selleks saama – mõistma, et See on, oli ja saab alati olema sina – saama kõigiks teist, kõigi teie Kõrgemast Minast. See on ülim õnnetunne, mida pühakirjad ette kuulutavad mõistmise kohta Kuningriigina olemisest ja Kuninglike võimete omamisest siin ning praegu ning kõigi poolt mõistetuna. Sellega on uus kaunis maatriks/reaalsus kui Ühe väljendus, kogemiseks teile kõigile.

Ühe teadlikkuse taastamine ja Piiramatule Võimele ligipääsemine

Selles artiklitesarjas hakkad sa õppima ja mõistma, et sa pead pidevalt jälgima ning õppima mõjutama oma alateadvuse valdust – Sisemist Kuningriiki ja lähenema sellele Ühe, lõpmatu väe – kõige selle Isa eluasemele täieliku teadlikkusega. Ja sellest tulenevalt taastama teadlikkuse Selle Ühe ning ainsa Looja olemisest, kelleks oled sina kui sinu tervik. Selles sarjas ja „The Portal“ (lingile klikkides avaneb kursuse tutvustuse leht) kursusel õpetame sulle, kuidas jõuda selle piiramatu jõuni ning armastada ennast ning kogu oma Loomingut. Nii tehes ja sellest piisavalt hoolides, hakkad sa seda kõike muutma – sa hakkad seda kõike päästma. Sa hakkad kasutama kõrget ja piiramatut Loova väe võimet, mis on sulle Pojana sünniõigusena kaasa antud. Sa õpid avastama tõelist Kuningriiki, mis on Ühe sisemiseks Kuningriigiks – Mina sisemiseks Kuningriigiks, kes te kõik eranditult olete.

Sellegipoolest võin ma paljusid teist kuulda ütlemas, et selline mõte on naeruväärne, sest te suudate vaevalt juhtida ja hallata oma siinset vahetut maailma ning et teid ei saa kindlasti panna vastutama maailma haiguste eest. Te olete haigustest teadlikud, kuid keeldute vastutama laiemalt selle maailma eest, mille olete pärinud ja mida hetkel kogete. Te suudate hoolitseda ja kannate hoolt ainult oma lähedaste – pere, võib olla ka oma kogukonna eest ning jätate ülejäänud reaalsuse teiste poolt hoolitseda ning/või tegeleda. Te kuulutate, et kurja juur asub teist väljaspool, teist kõrgemal ja kindlasti ei suuda te sellest jagu saada ega sellega toime tulla. Te jätate parem teised või mõne ülima kõrgema jõu sellega tegelema. Kuigi te hoolite, ei suuda te selle kõigega toime tulla ja sellest kurjusest ning haigusest vabaneda.

Tasuta täispikkuses, ainult 37leheküljelise eestikeelse raamatu “Paljastatud Kaugmõjutamise saladused” saad pdf-formaadis avada ja alla laadida sellele lingile klikkides (avaneb uus aken).

Gerald O’Donnell omab B.Sc kraadi matemaatikas ja M.Sc. ning MBA-d arvutiteaduses. Ta on sertifitseeritud hüpnoterapeut. Teda peeti muuhulgas ka maailma üheks parimaks tehniliste tarbekaupade eksperdiks (sõltumatu nõunik: C.T.A) Paine Webber’i ja Bache Co juures.

1980. aastal kontakteeruti temaga Lääne-Euroopa luureagentuuri poolt ning paluti ühineda käimasolnud sihitud sihtmärkide mentaalse Kaugvaatluse (-tunnetamise) programmiga. Arendatud kaugtunnetamise tehnikaid õpetati luurajatele, terrorismivastastele üksustele ja teistele luure- ning/või eriüksustele. Vastav tegevus oli vastukaaluks Nõukogude Liidu KGB ja sõjaväeluure GRU hästirahastatud osakondade tegevusele, kes olid oma uuringutes kõrgel tasemel ning oma tegevuses täielikult aktiivsed.

Kursuse programmi edukas katseetapis komistas hr O’Donnell fakti otsa, et spetsiaalsete mõttetehnikate kasutamise ja treeninguga saab hetkeliselt ületada nii ruumi, mida kvantfüüsika John Bell’i mittelokaalsuse teoreem oli varem väitnud ning mida Aspect Eksperiment 1982. aastal ka kinnitas – kuid ületada ka ajabarjääri – võimaldades vaatlejal kogeda tajutavat minevikku ning võimalikku tulevikku.
Hiljem siirdus Gerald O’Donnell luureringkonnast vabatahtlikult erru ja otsustas hakata õpetama sarnaseid tehnikaid kõigile kasutoomiseks – nii meile üksikisikutele kui kogu maailmale parema reaalsuse loomiseks ning võimalike ebasoovitatavate vältimiseks.„Tegelikult on ülim ajamasin taasavastatud ja see oleme meie: inimkond.“

Gerald O’Donnell

Kaugvaatluse looja Gerald O. Donnell
Gerald O’Donnell

LOE 1. OSA

LOE 2. OSA

LOE 3. OSA

0 Jagamist
Seotud artiklid

Aeg ülendada üksteist vabadusse ja usaldusse

Läbime intensiivset inimeseksolemise kõiki tasandeid transformeerivat ajajärku ning vajame selle käigus sügavat käimasolevate protsesside mõistmist nii individuaalselt kui ka kollektiivselt. Arusaamist ruumimõõtme avardumise vajalikkusest ning sellega kaasnevast vastutusest ja uue, kõrgema teadlikkusega maailma loomise võimalikkusest. Kui väline maailm tekitab ahistatuse tunnet, on see impulsiks liikuda veelgi sügavamale, et avada omaenda potentsiaali senisest avaramas mõõtkavas. Tiina Varatalu tekstid on sel teekonnal inspireerivad suunanäitajad: "Inimteadvus avardub uude plaani ja see, mis enne ajas endast välja, lämmatas, tühistas, on suuremas kontekstis hõlmatav, lahenev."

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?