Foto: Sulev Roosma

Suurmees Sulev Roosma lahkus siit Maa eluprogrammist

Veiko Huuse

0 Shares
0
0

Eestimaa vabaduse ja turvalisuse eest võitlejal Sulev Roosmal sai missioon täidetud ja ta andis teatepulga üle. Sulevi hing läks uuele missioonile uude eluprogrammi 27. detsembril 2023 hommikul tema enda kodust.

Mul oli mitmed kohtumised Suleviga viimase kahe aasta jooksul. Kohtusin temaga viimati augustis 2023 ja see jäigi minu viimaseks kohtumiseks. Meil olid suured plaanid, üks neist Eesti Elujõu Kongress ja Eesti päriselt vabaks – Rahva Võim – , ja need viin ellu ilma Sulevita nüüd, midagi ei jää tegemata.

Sulev Roosma intervjuu Veiko Huuse, Fonte.News

Soovin Sulevi hingele rahu ja turvalist teekonda uutel missioonidel ja eluprogrammides.

Sulev oleks saanud 92 aastaseks 18.02.2024.

Sulev on olnud meistersportlane purjetamises ja jääpurjetamises, ta on olnud 70 aastat spordiklubi Kalev liige, ta on insener, leiutaja, teadlane, vesiehitaja. Ta on olnud Pirita purjespordikeskuse sadama ehituse projektijuht ja vastutav töödejuhataja ning tegi kõik selleks, et seal toimuksid 1980. aasta olümpiamängud. Sulev aitas korraldada Tallinna vanalinna taastamist (Poola restauraatorid tegid taastamistöid), mis on tänaseks ka Maailmapärandi nimekirjas. Sulev oli Tallinna vanalinna päevade idee üks algatajatest koos Arne Mikuga, millest kasvas välja laulev revolutsioon. Sulev on Mereturismi Assotsiatsiooni president ja mereturismi valdkonna teerajaja, ta on sadamate turvalisuse eest võitleja, ta on taasiseseisvunud Eesti esimene kaugsõidu laevakapten, ta on olnud Eesti valitsusjuhtide ja presidentide nõuandja, töötas aastaid koos Arnold Rüütli ja Lennart Meriga, ta on ettevõtja, tegelenud aastakümneid Eesti poliitika ja põhiseaduse täitmise uurimisega. Sulevit on tema tegevuse käigus üritatud mõjutada igasuguste vahenditega, kuna tema tegevus ei ole meeldinud võimul olevatele inimestele.

Vaata täispikkuses ekslusiivset intervjuud, kus Veiko Huuse intervjueerib Sulev Roosmad

https://youtu.be/lMLsVtWIlTQ

Sulev Roosma ja Veiko Huuse
https://youtu.be/lMLsVtWIlTQ

Loe artikleid:

0 Shares
You May Also Like

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?