Foto: Erki Laansalu

Info avalikkus on üks iseorganiseerumise eeldustest

Erki Laansalu

Erki Laansalu on aastaid tegelenud iseorganiseeruva organisatsiooni põhimõtete uurimisega. Oma saatesarjas Ruupor annab Erki hoogu uue maailma loojatele, unistades helgest uuest maailmast, mis on täidetud headuse, soojuse, valguse ja armastusega.
0 Jagamist
0
0

Iseorganiseeruv organisatsioon on kõrgema teadlikkusega koostöö vorm.

Kolm tunnust, mis iseloomustavad iseorganiseeruvaid organisatsioone:

0 Jagamist
Seotud artiklid
Veiko Huuse Intervjuu Einar Eilandiga

Kaasaegse infoühiskonna julgeoleku sotsiokultuurilised alused. Videointervjuud Einar Eilandiga. Oluliselt Täiendatud 29.06.2023

Veiko Huuse intervjuud Einar Eilandiga. Einar on mitmekordne magister, insener, teadlane, valitsuste nõuandja, teadustööde autor. Einar tunneb "süsteeme" läbi ja lõhki - nii enam jätkata ei tohi.

Kes vahetab pirni ära?

Arenguhüpe saab võimalikuks, kui inimeste teadlikkus kasvab. Tehnoloogia on saanud piisavalt küpseks, et meid selle ülesandega aidata, aga tehnoloogia ei saa seda meie eest ära teha. Tehnoloogia pelgalt võimendab meie teadlikkuse taset ning ühiskond peegeldab seda meile tagasi.

Vaba Eesti teekond

Eestimaa tulevik on kõigi meie kätes, kes me läheme kartmatult läbi mistahes hirmutamistaktikatest ja manipulatsioonikatsetest. Vanast ühiskondlikust paradigmast on energia välja voolanud ning on aeg täielikult eemalduda selle süsteemi nii piirangutest kui ka peibutistest. Elu viivad tulevikus edasi väärtuspõhised iseseisvad võrgustikud ja kogukonnad, kes teevad omavahel koostööd, ühendades nii mõistuse- kui ka südametasandi.