Foto: Guillem Mari

Kriitiline arv ühendusi loob uue ühiskonna

Erki Laansalu

Ma kutsun Sind üles looma neid vajalikke ühendusi ka kaasmaalaste vahel. Ma kutsun Sind arutlema, visualiseerima ning looma uut elukorraldust, mis austab, väärtustab ja toetab inimest, loodust ja planeeti.
0 Jagamist
0
0
  • Oled alates X ajast kodus pisikeses kookonis passinud? Ja tegelikult üldse enam ei viitsi?
  • Sisemine transformatsioon on 110% käima läinud, aga kus kõik teised on?
  • Kuulge, miks keegi aru ei saa, mis siin maailmas päriselt toimub?
  • Tahaks juba sealt kookonist välja tulla ja liblikana lendama hakata, aga tead, et üksi on suht riskantne?

Mul on Sulle üks lugu rääkida.

Ma lugesin hiljaaegu üht raamatut loodusest ja juhtimissüsteemidest. Raamat rääkis avastustest kvantfüüsikas, jagas põnevaid teadmisi fraktaalide maailmast, tutvustas mulle kaoseteooriat ning viis mu teadvuse uutele radadele seoses universumi loova energiaga. Vihjeks loova energia kohta ingliskeelne termin info (in+formation, tõlkes vormi võtmas ehk loomisel).

0 Jagamist
Seotud artiklid
Meri

Vaba maailm

Fonte.News on Eestimaal loodud rahvusvaheline uudiste avaldamise keskkond. Koos mõttekaaslastega üle maailma loome uue ühiskonna ja Fonte.News on uue ühiskonna info levitaja.

Hingamislaulupidu kui galaktiline sündmus

Hingamislaulupeo looja Heiki Tomson: „Kui igaüks hingab oma hinge hingamist, siis sügavus, millega on võimalik kõike muuta, nii isiklikus plaanis kui rahvuse plaanis kui ka võib-olla kogu inimkonna jaoks – selle potentsiaal on tohutu!“

Alternatiivlahendused kaitsepookimisele

Assar Sild on juba lapsena jälginud looduse protsesse ja aastakümnetega on ta väga palju uurinud ning katsetanud, tehes sadu teadustöid. Temast on saanud leiutaja, kes teab täpselt, milline loodusega kooskõlas olev tehnoloogia toetab inimese tervist ja millised lahendused on alternatiiviks kaitsepookimistele.

Mis on Sinu jaoks püha?

Väljaande Fonte.News looja Veiko Huuse intervjueerib muusikut ja teadmameest Tarmo Urbi. Intervjuus räägitakse tervisest, loodusest, hingest, vaimust, needusest, poliitikast, eestlaste päritolust, Eestimaa saatusest ja idiootidest.
Silvia Ilves, Meeli Lepson, Karmen Tellisaar, Saale Kareda
Määratlemata

Kes aitab üles otsida südametunnistuse?

22. aprillil kõneles Veiko Huuse Keila-Joa lossis viimase paari nädala sündmustest Saale Kareda, Silvia Ilvese, Meeli Lepsoni ja Karmen Tellisaarega. Vabad ja julged eestlased seisid sel päeval juba 23ndat päeva Toompea lossi väljakul ja ootasid, millal valitsusjuhid hakkavad rahvaga suhtlema. Inimesed seisavad Toompeal oma vabaduse eest ja vabadust piiravate seaduste vastu.