Foto: Roman Odintsov

Iseorganiseerumise abil tagasi inimlikkusesse

Erki Veiko

Kui sa tunned, et sinu teema on oluline ja mõjutab ka teisi, siis kutsu inimesi sellega liituma. See pole lihtne, aga on vajalik, et koos ebainimliku tuleviku asemele parem ehitada.
0 Jagamist
0
0

Head asja ei pea müüma, see levib ise. Ja seda oleme iga päev viimase aasta jooksul kuulda saanud… Meil siin aga on plaan eluga edasi minna ja olukorda võimalikult kainelt ning tulevikkuvaatavalt kohelda. Jätkame iseorganiseerumise tutvustamist nii teoorias kui ka praktikas. Esimene võimalus praktilises töögrupis osaleda avaneb veel märtsis, kuhu on oodatud kõik teema huvilised, pooldajad ja ka kõhklejad. Me ei saada kedagi uksel ära, sest teema tähtsus on kiirabiteenusega samas kaalus. Kohe selgitan miks.

0 Jagamist
Seotud artiklid
Meri

Vaba maailm

Fonte.News on Eestimaal loodud rahvusvaheline uudiste avaldamise keskkond. Koos mõttekaaslastega üle maailma loome uue ühiskonna ja Fonte.News on uue ühiskonna info levitaja.

Alternatiivlahendused kaitsepookimisele

Assar Sild on juba lapsena jälginud looduse protsesse ja aastakümnetega on ta väga palju uurinud ning katsetanud, tehes sadu teadustöid. Temast on saanud leiutaja, kes teab täpselt, milline loodusega kooskõlas olev tehnoloogia toetab inimese tervist ja millised lahendused on alternatiiviks kaitsepookimistele.

Mis on Sinu jaoks püha?

Väljaande Fonte.News looja Veiko Huuse intervjueerib muusikut ja teadmameest Tarmo Urbi. Intervjuus räägitakse tervisest, loodusest, hingest, vaimust, needusest, poliitikast, eestlaste päritolust, Eestimaa saatusest ja idiootidest.

Iseorganiseeruv ükssarvik

Holokraatia on hajustatud juhtimisega organisatsiooniline süsteem, kus puudub jäik hierarhia. Igal organisatsiooni liikmel on roll, mida kirjeldab vastutusala, mille raames tal on õigus otsuseid vastu võtta.
Silvia Ilves, Meeli Lepson, Karmen Tellisaar, Saale Kareda

Kes aitab üles otsida südametunnistuse?

22. aprillil kõneles Veiko Huuse Keila-Joa lossis viimase paari nädala sündmustest Saale Kareda, Silvia Ilvese, Meeli Lepsoni ja Karmen Tellisaarega. Vabad ja julged eestlased seisid sel päeval juba 23ndat päeva Toompea lossi väljakul ja ootasid, millal valitsusjuhid hakkavad rahvaga suhtlema. Inimesed seisavad Toompeal oma vabaduse eest ja vabadust piiravate seaduste vastu.