Kaja-Kallas-sojajumal-Ukraina-NATO

PoliitikaKas Eesti peaminister Kaja Kallas toetab Eesti armeeüksuste viimist Ukrainasse?

"Ma saaksin aru, kui Ukraina oleks NATO liige ja EU liige, osaleksid Eesti armees teenivad ja reservis olevad mitteinimesed Ukraina-Venemaa konfliktis. Kas aga siis oleks üldse konflikti, kui algtingimused on hoopis teised? Hetkel on Ukraina valitsus alates 2014 rikkunud Venemaaga sõlmitud Minski kokkulepet ja saata Eesti sõdurid "hakklihaks" maailma ühe korrumpeerunud riigi kaitsmisele, on ilmselgelt kõige rumalam mõte" - Veiko Huuse
Loe edasi
Mis on operatsioon Gladio

KUUM LUGUMis on operatsioon Gladio?

Minule on jäänud tugev mulje, et NATO oleks nagu kuritegelik organisatsioon ja sellesse ühendusse kuulumine on kuritegudes osalemine? Kui sa oled selle loo läbi lugenud ja video ära kuulanud, siis võibolla sul on teine arvamus?
Loe edasi
Tucker Carlsoni intervjuu Mike Benziga: "Deep State teostab maailma lähtestamist..."

TIPPLUGUTucker Carlsoni intervjuu Mike Benziga: “Deep State teostab maailma lähtestamist…”

Üle 200 aasta on inimestele valetatud "demokraatia" tähenduse kohta. Inimesed arvavad, et "demokraatia" tähendab rahva võimu ja vabadust aga tegelikult pole see nii. Tänases manipuleeritud maailmas tõlgendavad võimul olijad seadusi neile endile kasulikult, lisaks manipuleerivad tõega ja nii on tehtud ka sõnaga "demokraatia". Põhjalik selgitus demokraatiast on boonusena, et mõistaksite selle väga olulise intervjuu sõnumit. Usun ja loodan, et peale selle artikli läbilugemist sa mõistad maailma ja demokraatiat paremini ning loobud oma sõnavaras sõnast "demokraatia".
Loe edasi
Tucker Carlson intervjuu Venemaa presidendi Vladimir Putiniga-06.02.2024-Moskva-Fonte.News-Veiko Huuse uudised

TIPPLUGUTucker Carlson intervjuu Venemaa presidendi Vladimir Putiniga. Täiendatud 15.02.2024

Intervjuud kuulates ja vaadates soovitan lugeda "huultelt" rohkem ja otsida seoseid nimetatud nimedega. Nagu Putin ütleb: Presidendid ei juhi riike vaid mingi grupp, keda pole näha, ja nemad panevad riikide valitsused paika. Lisaks saate loost aru, et sõdivad vaenuriigid on tegelikult ühe sekti liikmed ja rahvale näidatakse väga kõrgel tasemel näitemängu.
Loe edasi
Inimrass on maffia sõjas

ArvamusInimrass on maffia sõjas

Ma olen isiklikult kokku puutunud oma elus kõigi nende maffiaüksustega ja ma tean millest räägin. Lisaks olen ma elus puutunud kokku minult endalt maffia kurikaelte väljapressimistega ja kui abi plausin Eesti Riigi õiguskaitseorganitelt, siis need olid veel suuremad maffiabossid. Olukord lahenes omakohtuga ja see oli tõhus. Kas inimesed peaksid rakendama "seaduslike maffiaüksuste" vastu omakohut, selle otsuse teete ehk siis, kui olete artikli lõpuni lugenud.
Loe edasi
Kui tööstus hindab kasumit inimeludega

TIPPLUGUKui tööstus hindab kasumit inimeludega

Raha- ja võimuiha ületab sageli igasuguse kaalutlemise selle üle, kellele nende soovide taotlemisel kahju tehakse. Kes on need suurtöösturid ja poliitikud, kelle kasumil on inimelu tempel? Kuidas seda muuta ja millised oleksid inimelusid päästvad lahendused?
Loe edasi