Foto: Müüdava korteri elutuba ja vaade akendest Vanalinnale

Elegantne kodu vanalinnas. UUS HIND

Veiko Huuse

UUS HIND! Tallinna vanalinna elegantne hiilgus ootab Teid! Uus hind 299000EUR (enne oli 333000eur), tee oma pakkumine.
0 Jagamist
0
0

Asuge elama luksuslikku penthouse’i, mis pulseerib harmooniliselt Tallinna vanalinna rütmis, ühendades meisterlikult ajatu ajaloolise võlu ja linnaliku elegantsi. Laske end ümbritseda selle elamu säravast õhkkonnast ja rahulikust atmosfäärist. See strateegiliselt õigesti paigutatud kodu annab teile intiimse tunde vanalinna tornide hiilgusest, seistes samal ajal õlg õla kõrval Tallinna moodsate kõrghoonetega. Suured aknad avanevad õhtupäikesele, mis teeb korteri rõõmurohkeks ja lisab pehmust.

Korteri andmed:

  • Korter asub 6/6, Aia tn. Tallinn
  • Pindala 80m2
  • Tube 2
  • Tualet ja vannituba eraldi
  • Ahjuküttega saun
  • Terrass, kus vaade imelisele vanalinnale
  • Keldrikorrusel hoiuruum
  • Kinnises hoovis auto parkimiskoht
  • Majas lift

Vanalinna kultuuri ja elu südames asudes olete vaid mõne hetke kaugusel ajaloost kajavatest teatritest, eksklusiivsetest ostuparadiisidest, rohelistest parkidest ja vilkast sadamast. Igal õhtul, kui vanalinn värvub hämaruse toonidesse, siis emotsioonid alles algavad – saate nautida lummavalt kaunist ja lõputut valgusmängu. Videoga on edasi antud killuke turvalist ja ajalooliselt püsivat meeleolu, mida kannab teieni kirikukellade hääl ja rütm.

See korter on ideaalne elukoht diplomaadile, krüptonomaadile, maailmakodanikule või uuele teekonnale suunduvale kaasmaalasele, mis kehastab vanalinna tõelist olemust ja võlu, otse teie silme ees. Pole püsivamat väärtust kui omada elamist nii kindlas paigas!

Korter hõlbustab linna eesõigusega parkimist ja pakub lisaks sellele omaniku parkimiskohta turvalises sisehoovis. Modernsust ja traditsioone ühendav korter on varustatud kaasaegse lifti ja eraldi jalgrattahoidla või panipaigaga. Asudes Rimi ja Prisma vahel, on igapäevased vajadused ööpäevaringselt vaid mõne sammu kaugusel.

Lõõgastuge saunas või korraldage gurmeeõhtuid kinnisel terrassil. Selle korteri iga nurk räägib oma lugu, kinnitades selle elukoha ainulaadsust. Kui olete liikuvama eluviisiga, siis privaatkütte saate lahkumisel väiksemaks panna, kommunaalid on madalad. Võimalus säilitada korteri mööbel teeb sissekolimise mugavaks ja kiireks.

Asudes kõige ülemisel korrusel, saate nautida võrreldamatut rahu, valgusküllasust ja privaatsust. Sellised arhitektuuripärlid on haruldased. Sukeldudes selle korteri maagiasse, ootab teid ees haruldane energia.

Palun pange tähele, sellised korterid vabanevad väga harva!

Kui see Teid kõnetas olete oodatud sellest osa saama kuna elu kandis omaniku teise riiki. Kes soovib lisatuba, siis sellest räägitakse privaatselt kui vaatama jõuate.

Täpsustuseks, renoveerimine aastast 2000 ja sanitaarremont koos uue küttekatlaga aastast 2020

Võimalik on ka vahetus samaväärse kombainiga, sest ka põllumees on seda korterit väärt:)

Huvi korral helista: Fonte Fund OÜ, tel. 564 88 888, saada e-kiri: info@fontefund.ee . Korteri müük toimub otse omanikult.

Vaata pilte:

Vaata veel pakkumisi:

0 Jagamist
Seotud artiklid