Positiivne tegevus on kahjulik

ÜhiskondKas ühiskonnas toimuv positiivne tegevus on inimesele kasulik või kahjulik vs meditsiinis toimuv positiivne tegevus

Ühiskonnas tervikuna toimuvad protsessid on kõik omavahel seotud igas eluvaldkonnas ja riigist olenemata - inimeste vahelises suhetes, äris, meditsiinis, kunstis, kultuuris, meedias, kooliprogrammides, teadustöödes. Kas inimeste positiivsed tegevused on ühiskonnale tetvikuna kasulikud või kahjulikud? Kas meditsiin saab olla erand?
Loe edasi
gmo vaba banaan

ToitGMO banaan

Toit on elu alus. Kuid toidul ja toidul on vahe. Tänases maailmas Inimkonna toidulaual on vähe neid toite, mida pole geenmuundatud ehk pole eriti GMO-vaba toitu. Banaani on geenmuundatud mitmeid kordi ja nüüd on oht banaani väljasuremiseks.
Loe edasi
Elu teadmine - kasuta oma võimalust

InspireerijaElu teadmine – kasuta oma võimalust

See uudislugu on videolooga, kus Agnes Karro ja Veiko Huuse räägivad elust inimese enda sees ja selle harmoonilise elu pakkumine seest väljapoole. Tänases maailmas elavad inimesed väljastpoolt sissepoole tuleva programmeeringu all ja on unustanud enda sees oleva elu algallika. Räägime sellest, kui oluline on Elu teadmine ja selle teadmise kasutamine harmoonilise elu loomiseks.
Loe edasi
Kuidas vabaneda puuviljakärbestest ja mustusest kodus ilma keemiliste aineteta

TervisKuidas vabaneda puuviljakärbestest ja mustusest kodus ilma keemiliste aineteta

Poodidest ostetud tööstuslikud kodused puhastusvahendid ja tõrjevahendid on kopsudele sama ohtlikud kui pikaajaline suitsetamine. Nahaga kokkupuutudes või organismi sattudes on tervisele oht kordades suurem. Kuidas ise teha lihtsad ja tõhusad puhastusvahendid, tõrjevahendid ja veel palju kasulikke nõuaneid, anname artiklis teada. Kas teadsid ikka, et WC õhuvärskendajad on üliohtlikud sinu kopsudele ja tervisele tervikuna?
Loe edasi