Afganistaani naised protestimas

PoliitikaNaiste õigused „enne“ ja „pärast“ sõdu Afganistaanis

See lugu kirjeldab väga hästi nii USA kui Venemaa võimuladviku tegelikke plaane. Piisab kui ühes riigis on "eriopertsioonide" tulemusel naiste olukord muutunud veel halvemaks vaatamata poliitikute ja riigijuhtide juttudest rahu ja vabaduse loomisest, siis pole see täna kuidagi teistmoodi kogu maailmas. Kui te valite jätkuvalt poliitikuid riike juhtima, siis olukord ei parane. Ainus väljapääs türanniast on Rahva Võim ja põlisrahvaste otsustusõigus.
Loe edasi
Pfizer Covidi vaktsiin sai avalikkuses 3 aastaseks. Palju õnne.

BiopoliitikaPfizer Covidi vaktsiin sai avalikkuses 3 aastaseks. Palju õnne kõigile, kes sellest “pidusöömast” osa võtsid.

Mis on sinu ellujäämise toidumenüü? Viimase 200 aasta jooksul on massiliselt tegeletud Kasutu inimrassi loomisega. Selleks on kasutatud meditsiini, toitu, meediat, kooliprogramme ja raha - need kõik on loodud inimese täielikuks kontrolliks ja inimese muutmiseks biorobotiks AI juhtimise alla. Kõik tsenaariumid sündmustest "mängitakse" enne käivitamist läbi.
Loe edasi
Inimsusevastane kuritegu

LühidaltInimsusevastane kuritegu…

Inimsusevastane kuritegu ei aegu. See kurja tegemine on karma ja see kinnistub kurjategija hingeprogrammi. Eesti ja maailma poliitikud on kurjategijad...., sest nad on lubanud inimkonda hirmutada ja valetada.
Loe edasi