Miks peaksid loobuma juuste ja keha pesemisest shampooniga

TervisMiks peaksid loobuma juuste ja keha pesemisest shampooniga

Inimene on nii unikaalne looming, et lisaks isetervenemisele, tegeleb keha ka isepuhastumisega. Inimkonna hävitamise plaan ja meditsiinitööstuse kasumijanu on inimesed programmeeritud Suure meedia abil kasutama shampoone - "muidu haised mustuse ja higi järgi". Keemiavabalt ja tervislikult toituv inimene ei haise ja on puhtam ja tervem kui shampooni kasutaja. Räägin enda kogemusest ja toon välja shampooni ohud.
Loe edasi
Tõenduspõhine homöopaatiline peremeditsiin

TervisTõenduspõhine homöopaatiline peremeditsiin

Meie keha-hing-vaim on nii hiilgav, et teeb kõik endast oleneva, et end kaitsta ja terveneda. Ükskõik, millised sümptomid meil on, on meie keha parim pingutus sel ajal end kaitsta. Kui me selle kaitse ära lõikame arstide abiga, siis keha alistub ja meie keha surutakse alla ja siis tekib uus tõsine sündroom.
Loe edasi
Elu teadmine - kasuta oma võimalust

InspireerijaElu teadmine – kasuta oma võimalust

See uudislugu on videolooga, kus Agnes Karro ja Veiko Huuse räägivad elust inimese enda sees ja selle harmoonilise elu pakkumine seest väljapoole. Tänases maailmas elavad inimesed väljastpoolt sissepoole tuleva programmeeringu all ja on unustanud enda sees oleva elu algallika. Räägime sellest, kui oluline on Elu teadmine ja selle teadmise kasutamine harmoonilise elu loomiseks.
Loe edasi
Valede pandeemiad

MaailmValede pandeemiad

Inimkond on valede pandeemiates - poliitiline, meedia, meditsiiniline, teaduse, ajaloo, toidu, energia, rahvuse, kultuuri, jumala, sõdade, maailma tekke, elu tekke ja paljude sündmuste valepandeemiad. Igal sündmusel on kaks poolt. Nüüd sõltub sinust, millise poole valid, kas jätkad valepandeemiates või otsustad lõpetada kõigi nende lugude kuulamise ja nendesse uskumise?
Loe edasi