InspireerijaKaksteist Meisterlikkuse Omadust

Igal inimesel on unikaalne ja kordumatu DNA ja samuti unikaalne hingeprogramm. Hingeprogramm annab mõtted. Meie mõtted loovad seda välist ja sisemist reaalsust ja elukogemust mis meil on. Mõttemustrite muutmine tähendab tegelikult meie isiklikes kilpides olevate programmeeringute muutmist.
Loe edasi
Kogu inimrass on pööratud Scientismi usku

ArvamusKogu inimrass on pööratud Scientismi usku. Täiendatud 12.02.2024

Täna näeme pidevalt, et "eksperdid" esitavad ideid, mis on ilmselgelt valed ja teevad haiget paljudele inimestele, kuid aitavad idee sponsorit, kes eksperdile raha tasus. Kuna need samad sponsorid omavad ka suurmeediat, on need "eksperdid" kontrollimise eest kaitstud ja teadusest on saanud lihtsalt iga avalik hääl, mis kordab eksperdi avaldusi. "Eksperdid" ja sponsorid toetavad valet senikaua kuni see muutub massides tõeks. Nendel sponsoritel on olemas kõrgel tasemel meeltekontrolli ja juhtimise tehnoloogia, mida on kasutatud juba alates 1801 aastast! Loe kõige kohta artiklist.
Loe edasi
Rämpstoit – toiduainetööstuse varjukülg

TervisRämpstoit – toiduainetööstuse varjukülg

Miks on inimrass haige ja vähki haigestumine kasvab 25% aastas? Miks ravimifirmade TOP 1 "hitttoode" on vähiravim? Kas globaalsete toidutööstuste omanikud ja tootearendajad on teadlikud inimrassi hävitamise plaanist? Kes vastutab? Millised on lahendused toiduainetetööstuse muutmiseks ja inimeste tervise parandamiseks?
Loe edasi
Antibakteriaalse seebi ja kätepuhastusvahendite mustus

TervisAntibakteriaalse seebi ja kätepuhastusvahendite mustus

Seda lugu kirjutan konkreetsel põhjusel. Nimelt, käisin hiljuti Tallinnas ühes SPA keskuses sõbra kutsel. Enne sauna ja veekeskuse külastust mõtlesin teha veidi trenni. Kui olin sõudetrenazööriga treeningut alustanud, tuli kõrvale trenazöörile vanem proua, kes kõigepealt "pesi" puhastusvahendiga trenazööri ära. Sõna otseses mõttes pritsis selle seadme üleni üle ja osa pritsmeid sattus ka minu peale, lisaks need pritsmed jäid õhku lendlema mingiks ajaks, mida mina ja teised lähedal olnud sisse hingasid. Proua kuivatas seadme ja asus oma treeningut tegema. Jõusaal oli paksult inimesi täis ja käis pidev puhastus ja õhk oli paks nii higihaisust, mõne mehe suitsu ja pohmaka haisust ja puhastusvahendi haisust. Tervist ja naudingut see keskkond küll ei andnud. See on ka põhjus, miks ma ei käi sellistes jõusaalides ja treenin kodus või vabas looduses. Kodune treening, kodune toit ja isetehtud puhastusvahendid on hea tervise garantiid.
Loe edasi
Digitaalne dementsus

TervisDigitaalne dementsus

Kui covid on sihilikult laborites välja töötatud parasiitprogramm ja külvatakse inimestele, et nad haigestuksid, siis dementsus on tänaseks jõudnud juba noortesse ja selles saavad nad süüdistada ainult iseennast. Artiklis räägin lahti dementsuse vormid, sümptomid ja ennetused. Dementsus on peaaegu et ravimatu haigus, saab ainult leevendada. Aga mis elu see on kui sa ei saa aru, mis see elu on?
Loe edasi
Valmistu Maa eluprogrammi selja taha jätma

KoosloomineValmistu Maa eluprogrammi selja taha jätma

Narratiiv viitab strateegiliselt sellele, et väärtused ja struktuurid, millele indiviidid oma elu üles ehitavad, võivad üleöö vananeda ning paljastab kahetsusväärse reaalsuse, et segaduste keskel viib inimloomus sageli ühtsuse lagunemiseni, kus usaldus mureneb ja üksikisikud kipuvad pigem reetma kui lojaalsed olema üksteist aidates. Sellisena paljastab värske elufilm inimestevahelise suhtluse loomupärased haavatavused. On oluline leida ja luua sidemed lojaalsete elujõuliste inimestega, kes oskavad ellu jääda ka kõige keerulisemates olukordades ilma reetmiseta.
Loe edasi
Algab Suur Võtmine

HoiatusAlgab Suur Võtmine

Andmise aeg saab läbi aastaga 2023. Algab suur võtmine. Kes mida andis ja kes mida võtab? Kas ja kuidas on võimalik luua uus elukeskkond väljaspool suurt kaost? Kas juriidilised fiktsioonid "Riigid" jäävad alles nii nagu need siiani sadu aastaid on olnud?
Loe edasi