Kas kohtuasjad lõpetavad COVID-vaktsiinid

ÕigusKas kohtuasjad lõpetavad COVID-vaktsiinid

Ravimifirmadel on juriidiline kohustus tagada oma aktsionäridele kasum. Neil ei ole juriidilist kohustust pakkuda patsientidele parimat ja ohutumat ravi. Kuid suurim skandaal seisneb selles, et need, kes vastutavad teadusliku aususe säilitamise eest – akadeemilised institutsioonid, arstid, meditsiiniajakirjad – mängivad rahalise kasu saamiseks kokku ka tööstusega.
Loe edasi
D - vitamiini kasulikkus tervisele on alahinnatud

TervisD – vitamiini kasulikkust tervisele on alahinnatud

Miks seda ei kasutata, hoolimata lõplikest tõenditest ... miks seda ei soovitata? Miks seda mäetippudelt ei karjuta? ... Kas põhjus on selles, et riiklikud ravimiametid on farmaatsiatööstuste poolt rahastatud?Loomulikult ei ole poliitilistel rahvatervise edendajatel mingit huvi inimesi terveks ravida, sest ehitatud haiglad vajavad täitmist.
Loe edasi
COVID-i valede kasvav nimekiri

MaailmCOVID-i valede kasvav nimekiri

Sel hetkel on valesid, mida meile COVIDi vastumeetmete kohta on räägitud, nii palju, et oleks lihtsam osutada sellele, mis oli õige, kui loetleda, mis oli vale, sest ”õige” nimekiri oleks põhimõtteliselt tühi. Inimestele pole aga nendest valedest sooja ega külma, sest suur mass toetab jätkuvalt neid samu poliitikuid ja ametnikke, kes seda suurt vale levitas, toetas ja tõerääkijaid terroriseerisid.
Loe edasi