Loomisseadus versus reageerimisseadus

Belinda Tiina

Teadvusta ja näe, mis tegelikult toimub! Nii kaua kui elame reageerimisseaduse järgi, on meie loomis- ja manifesteerimisvõime riivi ja luku taga ning me ei saa soovitut oma ellu kutsuda. Me elame siis inimesena alateadvuse mõju all vastavalt inimlikele programmidele. Kui me ei soovi maailmas kannatusi juurde tekitada, siis liigume reageerimisest loomisesse.
0 Jagamist
0
0

Praegused elusituatsioonid on parim õppeplats lõpetada reageerimistsükkel, kuhu enamus inimestest on kinni jäänud, ja liikuda loomisseaduse toimimise alla. Infoväli on täis olukordi, mis kutsuvad kõik reageerima automaatselt meis olevate mustrite kaudu. Me reageerime siis, kui me ei ela KOHALOLUS, praeguses hetkes ja ei teadvusta iseennast. See on ka elamine madalama meele ehk automaatse mõtteprotsessi kaudu. Sa näed mingit olukorda ja vastavalt sellele, mida sa siis hetkel usud, kerkivad seest üles emotsioonid ja sa reageerid. Sa ei teadvusta ega näe suuremat pilti, vaid sinus tärkab emotsioon, mis sind seejärel juhib. Teadvusta ja näe, mis tegelikult toimub!

0 Jagamist
Seotud artiklid

Mis on Sinu jaoks püha?

Väljaande Fonte.News looja Veiko Huuse intervjueerib muusikut ja teadmameest Tarmo Urbi. Intervjuus räägitakse tervisest, loodusest, hingest, vaimust, needusest, poliitikast, eestlaste päritolust, Eestimaa saatusest ja idiootidest.
Meri

Vaba maailm

Fonte.News on Eestimaal loodud rahvusvaheline uudiste avaldamise keskkond. Koos mõttekaaslastega üle maailma loome uue ühiskonna ja Fonte.News on uue ühiskonna info levitaja.

Ärkamine kaassõltuvusest

Kõik kuritegelikud režiimid ükskõik millisel mandril ükskõik millisel ajajärgul on saanud eksisteerida üksnes rahva vaikival heakskiidul. Kõik kõrvalekalded vabast ja harmoonilisest elukeskkonnast on saanud juhtuda kodanikujulguse nappuse tõttu.

Alternatiivlahendused kaitsepookimisele

Assar Sild on juba lapsena jälginud looduse protsesse ja aastakümnetega on ta väga palju uurinud ning katsetanud, tehes sadu teadustöid. Temast on saanud leiutaja, kes teab täpselt, milline loodusega kooskõlas olev tehnoloogia toetab inimese tervist ja millised lahendused on alternatiiviks kaitsepookimistele.

Vaba Eesti Manifest

Veiko Huuse avaldab 22. detsembril 2020 vabaeesti.ee keskkonnas Vaba Eesti Manifesti ning kutsub kõiki südametunnistusega vabasid inimesi liituma…