Foto: Arvo Juhkov

Vaba Eesti teekond

Saale Kareda

Eestimaa tulevik on kõigi meie kätes, kes me läheme kartmatult läbi mistahes hirmutamistaktikatest ja manipulatsioonikatsetest. Vanast ühiskondlikust paradigmast on energia välja voolanud ning on aeg täielikult eemalduda selle süsteemi nii piirangutest kui ka peibutistest. Elu viivad tulevikus edasi väärtuspõhised iseseisvad võrgustikud ja kogukonnad, kes teevad omavahel koostööd, ühendades nii mõistuse- kui ka südametasandi.
0 Jagamist
0
0

Armastuses Eestimaa ja siin elavate inimeste vastu loome me – vabad hinged – igal hetkel oma vaimus ja südames Vaba Eestit, mille elukorraldus järgib üksnes südametunnistuse reegleid. Tulles kokku ka füüsilises ruumis võimendub meie loomisvõime eksponentsiaalselt. Laupäeval, 13. veebruaril 2021, tulid Essu mõisa Vaba Eesti suursündmusele üle Eesti kokku vabad julged hinged, et ühendada oma vägi. 

Helena Trei eestlaulmisel laulsime sündmuse avatuks ning lõpetasime kokkusaamise südamest tuleva ühislauluga pärast viit tihedat tundi ettekandeid, küsimusi-vastuseid ja intensiivset suhtlust. Vaba Eesti Looja Veiko Huuse avakõne avaldasime 1. märtsil. Teisi suursündmuse ettekandeid on võimalik vaadata-kuulata toetuspanuse tasumisel, mida saab teha siit lingi alt. Pärast tasumist saadame hiljemalt 24 tunni jooksul meilile lingi, mille kaudu pääseb ligi ettekannete videosalvestistele. Link on isiklikuks kasutamiseks ja ei ole mõeldud edasiandmiseks. Loome uut ühiskonda usalduse põhjal – usaldame oma toetajaid-kaasloojaid!

Siinkohal veelkord suursündmuse kava ning treiler põgusaks sissevaateks:

Vaatamata ühiskonna välispidisele maskeerumisele elame tegelikult maskide täieliku langemise ajajärgul, mil ametlikud kanalid isegi ei varja enam seda, et hetkel võimulolevad figuurid on rahva huvid maha müünud ning plaanivad Eestimaal elavate inimeste tasalülitamist ehk allutamist inimkatsetele eksperimentaalsete vaktsiinidega. Oleme avaldanud Fonte kanalil rohkem kui 1500 tervishoiutöötaja rahvusvahelise hoiatusteate ning artikleid vaktsineerimise teemal. Meie lugeja on valdavalt teadlik sellest, et tugev immuunsüsteem on parim kaitse mistahes haiguste puhul, ühtlasi oleme avaldanud ka artikli tõhusatest ravimitest erinevate viiruste puhul.

Oluline on teadvustada, et põhiline rünnak on juba aasta aega käinud inimese vaimse tervise ruineerimiseks, kõikvõimalikud hirmutamistaktikad on suunatud inimeste psüühika lõhkumisele. Käimasoleva info- ja energeetilise sõja võidavad need, kes suudavad jääda keskmesse mistahes turbulentsides ning hoida oma vaimu vaheda ja puutumatuna propagandast ja erinevatest manipulatsioonimeetoditest. Meie rubriigist Inspireerija leiad mõtteid ja impulsse oma vaimu turgutamiseks. Rubriigis Iseorganiseerumine oleme avaldanud artikleid tulevikuühiskonna loomise peamisest meetodist erinevate rakursside alt.

Eestimaa tulevik on kõigi meie kätes, kes me läheme kartmatult läbi mistahes hirmutamistaktikatest ja manipulatsioonikatsetest, laskmata end pimestada ja hüpnotiseerida. Vanast ühiskondlikust paradigmast on energia välja voolanud ning on aeg täielikult eemalduda selle süsteemi nii piirangutest kui ka peibutistest. Elu viivad tulevikus edasi väärtuspõhised iseseisvad võrgustikud ja kogukonnad, kes teevad omavahel koostööd, ühendades nii mõistuse- kui ka südametasandi.

Praegusel kriisiolukorral on kõigele vaatamata ka üks positiivne külg – see võib osutuda omaenda tuumaga süvakontakti loomise kiirendiks, vanade mustrite, aegunud piirangute eemaldamise kiirendiks ning ka kollektiivse teadvuse transformatsiooni kiirteeks…

Me tunneme oma väge loojatena ning mõistame, et ainult südametunnistusele ja empaatiale saame rajada uue, kõrgemal teadvustasandil ühiskondliku elukorralduse, mis austab ja väärtustab elusat Elu kõigis tema ilmingutes.

***

Vaba Eesti suursündmuse ettekannete videojäädvustusi on võimalik vaadata-kuulata toetuspanuse tasumisel, mida saab teha siit lingi alt. Pärast tasumist saadame hiljemalt 24 tunni jooksul meilile lingi, mille kaudu pääseb ligi ettekannete videosalvestistele. Link on isiklikuks kasutamiseks ja ei ole mõeldud edasiandmiseks. Loome uut ühiskonda usalduse põhjal – usaldame oma toetajaid-kaasloojaid! Küsimuste korral saada palun meil aadressile: anna.siitan@fonte.news Annale.

Okeiko: Vaba Eesti suursündmuse logo

0 Jagamist
Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Seotud artiklid

Kriis on võimalus muutusteks

Eestimaa tulevik on kõigi meie kätes, kes me läheme kartmatult läbi mistahes hirmutamistaktikatest ja manipulatsioonikatsetest. Vanast ühiskondlikust paradigmast on energia välja voolanud ning on aeg täielikult eemalduda selle süsteemi nii piirangutest kui ka peibutistest. Elu viivad tulevikus edasi väärtuspõhised iseseisvad võrgustikud ja kogukonnad, kes teevad omavahel koostööd, ühendades nii mõistuse- kui ka südametasandi.

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Vabaduse kaitseks

Kui üks inimene esitab maskikandmise nõude teisele inimesele, on nõude esitaja automaatselt kaasosaline võimalikus inimsusevastases kuriteos. Loomulikult ei saa lükata vastutust maskikandmise nõudmise eest mingisuguse korralduse kaela, sest korralduse kehtestajad pole süüdi selles, et inimene ei mõista korralduse tähendust. Vastutab alati see, kes otsustab seda täita ja teistelt sama nõuda.
Meri

Vaba maailm

Fonte.News on Eestimaal loodud rahvusvaheline uudiste avaldamise keskkond. Koos mõttekaaslastega üle maailma loome uue ühiskonna ja Fonte.News on uue ühiskonna info levitaja.

Kas TERVISEAMET hoolib inimesest?

Avaldame Tarvo Alevi saaga terviseametiga, ilmestamaks praeguse aja tüüpilist olukorda, kus inimeste teenistuses oleva info asemel saadetakse eetrisse müra või desinformatsiooni. Väljavõtted autori kirjavahetusest erinevate instantsidega leiate artiklis linkide alt.

Hingamislaulupidu kui galaktiline sündmus

Hingamislaulupeo looja Heiki Tomson: „Kui igaüks hingab oma hinge hingamist, siis sügavus, millega on võimalik kõike muuta, nii isiklikus plaanis kui rahvuse plaanis kui ka võib-olla kogu inimkonna jaoks – selle potentsiaal on tohutu!“